سررسید لوکس 1401

سالنامه 1403 لوکس

قطع رقعی با جلد خارجی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

سررسید لوکس 1401

سالنامه ارگانایزر 1403

اگر به دنبال سررسیدی خاص و نفیس، با طراحی مینیمال و جعبه ای زیبا هستید این سالنامه گزینه بسیار مناسبی برای مجموعه شما می باشد. گیره میانی این سررسید از جنس فلز بسیار مقاوم بوده، با شاسی های دو طرف آن باز شده و با فشار به وسط آن بسته می شود. فنر بکار رفته زیر این گیره بسیار قوی و ماندگار بوده درعین حال به آسانی باز و بسته می شود و می توانید برگه های آن را کم و زیاد کنید. جلد خارجی این تقویم به حدی مقاوم و ماندگار است که با خرید این سررسید می توانید تا چند سال تنها برگه های داخل آن را تعویض کرده و هر سال بجای خرید تقویم جدید تنها برگه های جدید درون آن قرار دهید. این سالنامه در سه رنگ خاص قهوه ای، کاپوچینویی و نخودی موجود می باشد. همچنین می توانید هر سالنامه را داخل جعبه ای زیبا هدیه بدهید. برای مشاهده سررسید های با برگه های ثابت و قیمت مناسب تر می توانید از صفحه های سررسید فانتزی 1403 و سررسید مدیریتی 1403 ما بازدید بفرمایید.

گالری تصاویر سررسید لوکس ارگانایزر

سررسید ارزان

خانه چاپ و گرافیک با چاپ ارزان تقویم و سررسید 1403 برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی جهت سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی در هر تیراژی آماده خدمت رسانی به کلیه سازمان ها و اداره ها می باشد. چاپ سالنامه و سررسید ارزان قیمت با کیفیت بالا و تحویل فوری. اگر به دنبال سررسیدی زیبا، شکیل و مستحکم با قیمت مناسب هستید این سالنامه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای مجموعه شما باشد.

برای مشاهده سایر طرح ها و مدل های سر رسید، سالنامه و تقویم رو میزی می توانید از صفحه چاپ تقویم خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

print-products