سررسید مدیریتی 1401

سالنامه 1403 مدیریتی

قطع وزیری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

سررسید مدیریتی 1401

سررسید 1403 مدیریتی

سررسید مدیریتی با قطع وزیری یکی از شکیل ترین تقویم های چاپ شده ما برای سال 1403 است. در این سررسید علاوه بر استفاده از جنس بسیار مقاوم جلد و کش نگهدارنده مستحکم آن از رنگ های کلاسیک و روشن استفاده شده که می توان آن را با هر میزی ست کنید، در صورتی که رنگ های شاد تری برای جلد تقویم مدنظر شماست می توانید از صفحه تقویم فانتزی 1403 ما بازدید نمایید. اگر به دنبال سررسیدی زیبا و نفیس، با جلد بافت دار زیبا هستید این سالنامه گزینه بسیار مناسبی برای مجموعه شما می باشد. این سالنامه در سه رنگ خاص قرمز، خردلی و کرم موجود است. برای هماهنگی در سفارش رنگ مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده سررسید با قابلیت تعویض برگه از صفحه سررسید لوکس 1403 ما بازدید بفرمایید.

گالری تصاویر تقویم مدیریتی

سررسید ارزان

خانه چاپ و گرافیک با چاپ ارزان تقویم و سررسید 1403 برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی جهت سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی در هر تیراژی آماده خدمت رسانی به کلیه سازمان ها و اداره ها می باشد. چاپ سالنامه و سررسید ارزان قیمت با کیفیت بالا و تحویل فوری. اگر به دنبال سررسیدی زیبا، شکیل و مستحکم با قیمت مناسب هستید این سالنامه گزینه بسیار مناسبی می باشد.

برای مشاهده سایر طرح ها و مدل های سر رسید، سالنامه و تقویم رو میزی می توانید از صفحه چاپ تقویم خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

print-products