چاپ بروشور

طراحی و چاپ بروشور

چاپ-افست-خانه-چاپ-و-گرافیک

چاپ افست بروشور

چاپ ارزان بروشور

چاپ-دیجیتال-خانه-چاپ-و-گرافیک

چاپ دیجیتال بروشور

چاپ فوری بروشور

چاپ دیجیتال: چاپ دیجیتال چاپی فوری با کیفیت عالی و بدون نیاز به آماده سازی های زمان بر است. در هر مرحله از چاپ دیجیتال امکان مشاهده هرگونه اشکال و رفع آسان آن وجود دارد سرعت این چاپ بسیار بالاست و هزینه چاپ در تیراژ کم آن بسیار ارزان است. ولی با بالا رفتن تیراژ نسبت به چاپ افست هزینه بیشتری خواهد داشت.

چاپ افست: چاپی با کیفیت بالا و رنگ های زنده و طبیعی است. این چاپ با توجه به ساختار آن نیازمند آماده سازی زیادی پیش از چاپ است و به همین دلیل سرعت آن پایین است و هزینه چاپ در تیراژ کم با این چاپ به صرفه نمی باشد. ولی با توجه به اینکه تنها یک بار نیاز به آماده سازی دارد هرچه تیراژ بالا تر باشد این چاپ به صرفه تر خواهد شد.

همچنین در صورتی که برای پروژه خود به صحافی نیاز دارید و می خواهید برای نمایش محصول خود دفترچه ای شکیل ارائه دهید می توانید از صفحه چاپ کاتالوگ ما بازدید نمایید و بنابر نیاز خود یکی از انواع صحافی منگنه، فنر و یا صحافی چسب گرم را انتخاب نمایید.

چاپ بروشور

در مجموعه خانه چاپ و گرافیک انواع خدمات چاپ بروشور و کاتالوگ با تحویل فوری و کیفیت بالا انجام می شود. برای ساخت یک بروشور ابتدا تمام برگه ها چاپ می شوند سپس بنابر نیاز شما جهت افزایش استحکام بروشور در برابر رطوبت و پارگی پوشش سلفون در انواع مدل های سلفون مات، سلفون براق و یا سلفون مخملی روی تک تک برگ ها قرار می گیرد. امکان انتخاب چاپ دیجیتال و چاپ افست برای چاپ بروشور وجود دارد. تفاوت این دو چاپ بیشتر به تیراژ انتخابی شما بستگی دارد. در صورتی که تیراژ درخواستی شما نسبتا کم باشد و سرعت چاپ برای شما الویت مهمی باشد ما چاپ دیجیتال را به شما توصیه می کنیم زیرا علاوه بر سرعت بسیار بالای چاپ و تحویل یک روزه (امکان چاپ 2 ساعته بصورت سفارشی) چاپ در تیراژ انگشت شمار نیز امکان پذیر است. ولی در صورتی که به تیراژ بالای 1000 عدد نیاز دارید چاپ افست برای شما بسیار بصرفه تر خواهد بود. شما می توانید در بخش مربوط به چاپ افست و چاپ دیجیتال بروشور با تغییر تعداد برگه، سایز برگه ها، جنس و پوشش صفحات قیمت بروشور خود را بصورت لحظه ای و آنلاین مشاهده کنید و بهترین انتخاب را متناسب با پروژه چاپی خود انجام داده و در کمترین زمان از ما تحویل بگیرید.

بروشور چیست

بروشور یکی از مهم ترین شیوه ها برای معرفی محصولات محسوب می شود. به طور ساده به تعدادی برگه که معمولا عکس و مشخصات محصول روی آن ها چاپ می شود بروشور می گویند، این بروشور ها می توانند تک لت باشند یعنی بدون خط تا و یک تکه و یا اینکه بصورت چند لت. به عنوان مثال با ایجاد یک خط تا در وسط بروشور، یک بروشور دو لت ایجاد می شود که می توان مثلا در یک طرف عکس و در طرف دیگر توضیحات محصول را درج کرد. یا اینکه با دو خط تا بروشور سه لت تولید کرد و در یک برگه بروشور شش بخش مختلف (هر سمت بروشور سه بخش) ایجاد کرد تا کلیه اطلاعات و عکس های مربوط به محصول را در آن وارد کرد. بروشور ها برگه های معرفی محصول هستند که مخصوصا برای جذب مشتریان جدید به کار می روند. می توانید با انتخاب کاغذ نازکی مثل تحریر 80 گرمی بروشوری نازک و سبک بسازید به عنوان مثال بروشورهایی که داخل بسته بندی محصولات قرار می گیرند تا طرز استفاده از محصول را نشان دهند همگی نازک و ظریف هستند. و یا اینکه با انتخاب کاغذ گلاسه در گرماژ بالا و سلفون کردن آن بروشوری ضخیم، مستحکم و یک تکه بسازید و به عنوان معرفی محصول به شکل فیزیکی به مشتریان خود ارائه دهید.

طراحی بروشور

بروشور یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی برای ارائه محصول شما به مشتریان است. کیفیت یک بروشور و میزان توجه به جزئیات در بروشور محصولات، گویای مهارت کاری و کیفیت کالای شماست. محصول شما هرچند با کیفیت و با قیمت مناسب باشد ولی وقتی در بروشوری غیر استاندارد و بی کیفیت عرضه شود نمی تواند ارزش واقعی خود را نشان دهد و توانایی جذب مشتری را از دست می دهید. برای ساخت یک بروشور با کیفیت اولین و مهم ترین قدم طراحی آن است. برای طراحی بروشور بایستی مسائل زیادی مانند روانشناسی رنگ، جنس کاغذی که می خواهید استفاده کنید، نوع پوشش کاغذ، نوع محصولی که ارائه می دهد، هویت بصری شرکت شما، هارمونی رنگ ها و ابعاد و سایز بروشور رعایت شود تا نتیجه کار یک بروشور چاپی حرفه ای و زیبا شود. خانه چاپ و گرافیک با رعایت کلیه اصول طراحی مدرن تمام مراحل طراحی اولیه، طراحی نهایی و چاپ دیجیتال بروشور شما را توسط تیم متخصص طراحی و چاپ انجام می دهد تا خیال شما بابت داشتن بروشوری حرفه ای برای محصول باکیفیتتان راحت شود.

بروشور دیجیتال

بروشور چاپی برای ارائه به مشتریانی که وارد غرفه یا فروشگاه یا شرکت شما می شوند یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی است. اما وقتی قصد ارائه بروشور به مشتریان وبسایت یا شبکه های اجتماعی خود را دارید بایستی به فکر ساخت یک بروشور دیجیتال برای محصولات خود باشید. منظور از بروشور دیجیتال فایلی معمولا با فرمت پی دی اف است که محصولات شما در آن به نمایش گذاشته می شوند و برای دانلود روی وبسایت یا شبکه های اجتماعی قرار می گیرد. دو مفهوم بروشور دیجیتال و چاپ دیجیتال بروشور را با هم اشتباه نگیرید. بروشور دیجیتال نسخه ای مجازی از بروشور چاپی شما است که از روی وب سایت شما دانلود شده و دیده می شود اما چاپ دیجیتال بروشور شیوه ای برای چاپ بروشور شما روی کاغذ است. خانه چاپ و گرافیک کلیه مراحل ساخت بروشور اعم از ساخت بروشور دیجیتال برای قرارگیری روی وبسایت شما و چاپ کاغذی بروشور با بهترین کیفیت چاپی و متنوع ترین کاغذ و پوشش سلفون و لمینت را انجام داده و خیال شما را بابت دیده شدن محصولتان چه به شکل فیزیکی چه به شکل مجازی راحت می کند.

پرسش های متداول

چاپ بروشور به چه شیوه هایی انجام می شود؟

بروشور به دو صورت چاپ دیجیتال (برای تیراژ کم و سرعت بالا) و چاپ افست (برای تیراژ 1000 عددی به بالا) چاپ و عرضه می شود که بنابر نیاز خود می توانید یک شیوه چاپی را انتخاب کنید

 

بروشور چیست؟

بروشور برگه ایست که روی آن عکس محصول و اطلاعات مورد نیاز آن چاپ می شود و برای تبلیغات و معرفی محصولات جدید بسیار ضروری و مورد استفاده است.

 

تفاوت بروشور و کاتالوگ در چیست؟

در صورتی که بخواهیم مجموعه ای از محصولات خود را معرفی کنیم و یا هر محصول تصاویر و اطلاعات زیادی داشته باشد بایستی جندین برگه چاپ شده را به یکدیگر بچسبانیم (توسط منگنه، چسب و…) که در آن صورت به آن کاتالوگ می گویند. به زبان ساده کاتالوگ چندین بروشور بهم چسبیده است.

print-products