چاپ عکس فوری

قیمت چاپ عکس

در حال حاضر چاپ عکس بصورت لابراتوری در این مجموعه انجام نمی شود و تنها بصورت چاپ دیجیتال و چاپ پلات قادر به خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

همچنین می توانید با استفاده از بسترهای تخته شاسی و فوم برد، پوستر خود را بصورت تابلویی زیبا به دیوار بچسبانید.

چاپ عکس و آلبوم

چاپ عکس فوری و ساخت آلبوم در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت در لابراتورهای چاپ عکس انجام شده و خدمت شما ارائه می گردد. عکس ها را می توان با صحافی به آلبومی شکیل تبدیل کرد و یا در ابعاد بزرگ بصورت تابلوهای جذاب و تماشایی رو تخته شاسی چاپ کرد و یا بصورت تخته شاسی های کوچک در کنار یکدیگر دیوار را تزئین کرد. بنابه سلیقه شما و فضایی که در اختیار دارید عکس های خود را چاپ کرده و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما تحویل بگیرید. چاپ عکس روی کاغذ سیلک (ابریشم)، چاپ عکس مات، چاپ عکس متالیک براق، صحافی و شاسی.

چاپ آلبوم

در این مرکز انواع خدمات چاپ عکس انجام می گردد. از چاپ عکس با هر ابعاد و هر فریمی در لابراتورهای مجهز تا ساخت و چاپ آلبوم و کاتالوگ های عکس شخصی، خوانوادگی و ادرای. برای چاپ آلبوم ابتدا عکس های شما هریک در هر اندازه ای که تمایل دارید روی کاغذ مخصوص چاپ عکس، چاپ شده سپس صحافی شده و بصورت آلبومی شکیل با جلدی مستحکم در می آیند. نگهداری عکس ها در آلبوم از پایین آمدن کیفیت آن ها در گذر زمان جلوگیری می کند و عکس های شما را سالیان سال با کیفیت روز اول نگه می دارد. با اینکه تمام موبایل های امروزی دوربین های باکیفیت و حافظه های زیاد برای نگهداری عکس هایتان دارند اما هیچ چیزی مانند چاپ آلبوم و نسخه ای فیزیکی از عکس های ارزشمندتان نیست و حس خوب مرور خاطرات آن را منتقل نمی کند.

چاپ عکس روی تخته شاسی

در این صفحه چاپ عکس در لابراتور مخصوص عکاسی و روی کاغذ مخصوص عکس انجام می گردد سپس در صورت نیاز روی تخته شاسی چسبانده می شود. کاغذ مخصوص عکاسی با کیفیت بوده و کیفیت رنگی چاپ آن بالاست. به دلیل اینکه این کاغذ مخصوص قیمت بالایی دارد و کار در لابراتور عکاسی زمانبر است هزینه نهایی چاپ عکس روی تخته شاسی بالاست. برای کاهش این هزینه می توانید از چاپ دیجیتال استفاده کنید، در این نوع چاپ عکس شما با کیفیت بالایی با چاپ کوتد یا فوتوگلاسه چاپ شده سپس با پوشش لمینتی مستحکم می شود بطوری که قابل تمیز کردن و بسیار مقاوم تر از چاپ عکس روی کاغذ مخصوص می گردد با مشاهده صفحه های چاپ تخته شاسی و فوم برد می توانید با هزینه پایین تر و ماندگاری بالاتری تابلوهای خود را چاپ کنید.

print-products