چاپ لیبل متالایز نقره ای مات

لیبل متالایز کاغذی

چاپ لیبل کاغذی متالایز با پوشش سلفون


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

با وارد کردن قطر یا عرض و طول لیبل، محاسبه گر آنلاین با چینش بهینه لیبل ها روی برگه، تعداد برگه مورد استفاده و تعداد برش را محاسبه کرده و قیمت نهایی را اعلام می کند. تیراژ بالاتر علاوه بر تخفیف مجزای خود باعث کاهش پرتی برگه های مورد استفاده و کاهش شدید هزینه نهایی می شود. با افزایش سایز لیبل امکان انتخاب تیراژ کمتر فعال می شود.

چاپ لیبل متالایز نقره ای مات

حداقل سفارش با توجه به سایز لیبل تعیین می شود. برای لیبل های زیر 2 سانتی متر 1000 عدد، لیبل های 2 تا 3 سانتی متر 500 عدد و برای لیبل های بالای 3 سانتی متر 100 عدد می باشد. برای تغییر تعداد سفارش، ابتدا سایز لیبل را وارد کرده، سپس تعداد دلخواه را انتخاب کرده و تعداد لیبل مورد نظر خود را وارد نمایید.

چاپ لیبل متالایز کاغذی

لیبل های متالایز کاغذی یا همان لیبل متالایز ارزان قیمت نوع جدیدی از لیبل های متالایز هستند که ظاهری مشابه با لیبل های متالایز پی وی سی دارند ولی جنس آن ها از کاغذ تهیه شده است. جنس کاغذی این لیبل ها باعث شده است که مانند لیبل های متالایز پی وی سی در برابر آب مقاومت خوبی نداشته باشند یا به اصطلاح ضد آب نباشند، اما همین کاغذی بودن آن ها موجب این شده است که قیمت بسیار مناسبی نسبت به متالایز های ضد آب داشته باشند. بنابر این در صورتی که برای محصول خود به دنبال لیبل زیبای متالایز هستید اما نیازی به ضدآب بودن آن ندارید می توانید لیبل متالایز کاغذی را با هزینه ای بسیار مناسب تهیه کنید، و با هزینه ای نزدیک به ارزان ترین لیبل بازار، ظاهر زیبای گران ترین لیبل موجود را به دست آورید. برای پوشش این نوع لیبل ها می توانید از از انواع سلفون های موجود در خانه چاپ و گرافیک استفاده کنید و مقاومت و زیبایی لیبل خود را دو چندان کنید. انواع لیبل های براق، مات و مخملی در مدل های مختلف ضد لک و ضد خش موجود بوده که می توانند ظاهر لیبل محصول شما را منحصر بفرد کرده و مقاوت آن را در برابر پاره شدن و رطوبت افزایش دهند. چاپ لیبل متالایز کاغذی با برش های ساده، دایره و انواع برش های خاص قابل ارائه است. لیبل های کاغذی متالایز در اشکال خاص و دایره ای تنها با برش نیم تیغ ارائه می شود و هزینه نهایی با محاسبه نرخ برش می باشد. و در اشکال مستطیل و مربع علاوه بر برش نیم تیغ بصورت برش مستقیم در ابعاد بالاتر از 5 در 5 با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردد. در صورتی که زمینه طرح شما رنگی ست از هر طرف ۲ میلیمتر به اندازه اصلی و نهایی برچسب اضافه کنید. در صورتی که کار شما بسیار فوری است یا هزینه کمتری درنظر دارید می توانید از صفحه لیبل کاغذی بازدید نمایید و درصورتی که لیبلی کاملا ضد آب می خواهید از صفحه لیبل شیشه ای  و لیبل pvc سفید بازدید بفرمایید، اما اگر دنبال لیبل متالایز با خاصیت ضد آب بودن هستید لیبل متالایز بهترین انتخاب شما خواهد بود.

برای مشاهده سایر لیبل ها از صفحه چاپ دیجیتال لیبل خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.

پرسش های متداول

لیبل متالایز کاغذی چیست؟

لیبل متالایز کاغذی ظاهری مشابه با لیبل های متالایز پی وی سی دارد اما به دلیل ارزان تر بودن لیبل های کاغذی نسبت به pvc قیمت بسیار پایین تری نسبت به آن ها دارد، اما به دلیل همین بافت کاغذی خود خاصیت ضد آب بودن لیبل های متالایز پی وی سی را از دست داده است.

پوشش سلفون چیست؟

پوشش سلفون مانند مشمایی شفاف و بسیار نازک است و در سه نوع مات، براق و مخملی و ویژگی های ضد لک، ضد خش، طرح دار و شنی وجود دارد که با قرار گیری روی لیبل کاغذی متالایز می تواند ظاهر و نمایش رنگ آن را تغییر دهد و موجب افزایش استحکام برچسب در برابر رطوبت و پارگی می گردد.

print-products