لیبل PVC سفید

چاپ دیجیتال لیبل pvc سفید ضد آب


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022 2910 8444 0229  سیاوش اسکندرنیا 

با وارد کردن قطر یا عرض و طول لیبل، محاسبه گر آنلاین با چینش بهینه لیبل ها روی برگه، تعداد برگه مورد استفاده و تعداد برش را محاسبه کرده و قیمت نهایی را اعلام می کند. تیراژ بالاتر علاوه بر تخفیف مجزای خود باعث کاهش پرتی برگه های مورد استفاده و کاهش شدید هزینه نهایی می شود. با افزایش سایز لیبل امکان انتخاب تیراژ کمتر فعال می شود.

لیبل پی وی سی سفید
لیبل PVC ضد آب سفید

چاپ لیبل pvc سفید

چاپ لیبل های پی وی سی در دو نوع لیبل pvc شیشه ای و سفید موجود می باشند که هر دو این لیبل ها کاملا ضد آب، مقاوم و قابل شستشو می باشد. PVC سفید تشکیل دهنده این لیبل باعث می شود پشت این لیبل ها دیده نشود و کنتراست و تسلط بیشتری در طراحی لیبل خود داشته باشید و از نظر مقاومت و ماندگاری مانند لیبل های پی وی سی شفاف بسیار بالاتر از سایر لیبل ها می باشد.

چاپ لیبل pvc با برش های ساده، دایره و انواع برش های خاص قابل ارائه است. لیبل های پی وی سی در اشکال خاص و دایره ای تنها با برش نیم تیغ ارائه می شود و هزینه نهایی با محاسبه نرخ برش می باشد. و در اشکال مستطیل و مربع علاوه بر برش نیم تیغ بصورت برش مستقیم در ابعاد بالاتر از ۵*۵ با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردد. در صورتی که زمینه طرح شما رنگی ست از هر طرف ۲ میلیمتر به اندازه اصلی و نهایی برچسب اضافه کنید.

لیبل های پی وی سی قیمت بیشتری نسبت به لیبل های کاغذی دارند در صورتی که ضد آب بودن لیبل برای شما اهمیتی ندارد و مقاومت دربرابر رطوبت برای محصول شما کافی است می توانید از لیبل سلفونی استفاده کنید و در صورتی که هزینه و سرعت چاپ الویت اول شماست از صفحه لیبل کاغذی بازدید بفرمایید اما اگر دنبال لیبلی لوکس هستید لیبل متالایز بهترین انتخاب شما خواهد بود.

برای مشاهده سایر لیبل ها از صفحه چاپ دیجیتال لیبل خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.

print-products