چاپ وابلر

چاپ وابلر

وابلر تبلیغاتی با کیفیت چاپ و چسبندگی عالی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ وابلر

وابلر چیست؟

وابلر یکی از ابزارهای چاپی مدرن برای تبلیغات، معرفی محصولات، برندسازی و مارکتینگ است. کاغذی ضخیم با سایز و شکل دلخواه شما که یک طرف آن چاپ و سلفون می گردد و سمت دیگر آن به پایه ای از جنس طلق شفاف می چسبد. این پایه طلقی در انتهای خود دارای چسب دیگری می باشد که به وسیله آن به قفسه یا شلف فروشگاه شما می چسبد و بصورت معلق در هوا قرار می گیرد. به دلیل شکل ظاهری متفاوت وابلر و فاصله ای که از سطح می گیرد بازدهی بسیار بالاتری برای تبلیغ محصول مورد نظر خود دارد.

وابلر ها در اشکال و ابعاد متفاوتی چاپ و تولید می گردند. شما می توانید به آسانی با وارد کردن سایز و تعداد مورد نظر خود قیمت نهایی وابلر چاپ شده خود را مشاهده بفرمایید.

گالری تصاویر وابلر تبلیغاتی

چرا خانه چاپ و گرافیک

خانه چاپ و گرافیک مرکز چاپ و تولید انواع هدایای تبلیغاتی، با چاپ و تولید وابلر در هر سایز و شکل مورد نظر شما با بهترین کیفیت چاپ و سلفون و استفاده از بهترین نوع پایه طلقی برای اتصال مستحکم به سطوح مختلف ابزار تبلیغاتی بسیار با کیفیتی تولید کرده است تا خیال شما را بابت مارکتینگ و معرفی محصولات جدید شما راحت کند.

مزایای وابلرهای تولید خانه چاپ و گرافیک

  • استفاده از چسب آلمانی جهت چسبندگی و ماندگاری بالا
  • استفاده از طلق زخیم و شفاف
  • چاپ با کیفیت جهت نمایش هرچه بهتر
  • تحویل سریع
  • تولید حتی در تیراژ های کم و محدود

پرسش های متداول

وابلر چیست؟

وابلر تبلیغاتی کاغذی ضخیم در اندازه ها و شکل های گوناگون است که یک طرف آن چاپ و سلفون میشود و از سمت دیگر با طلقی پلاستیکی به قفسه یا شلف فروشگاه می چسبد. وابلر ها یکی از موثر ترین و پربازده ترین ابزار های تبلیغاتی برای برندینگ و معرفی محصولات هستند.

 

قیمت چاپ وابلر چطور محسابه می شود؟

هزینه نهایی یک وابلر تبلیغاتی شامل هزینه کاغذ، چاپ، پوشش چاپ، پایه طلقی، ساخت قالب جهت برش و هزینه برش کاغذ در اندازه و شکل دلخواه شما به دست می آید. در خانه چاپ و گرافیک تنها با تغییر سایز هر وابلر و تیراژ دلخواه خود هزینه نهایی وابلر را به شکل آنلاین و فوری مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

print-products