چاپ سربرگ

چاپ دیجیتال سربرگ فوری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

شماره کارت:  5022 2910 8444 0229  سیاوش اسکندرنیا
چاپ سربرگ

چاپ سربرگ و چاپ پاکت زیر مجموعه های چاپ دیجیتال اوراق اداری هستند. چاپ دیجیتال ست اداری چاپی فوری است و در یک روز کاری انجام می شود، امکان چاپ در تیراژ پایین وجود دارد و کیفیت چاپی بالایی دارد. با این حال در صورتی که به تیراژ بالایی نیاز دارید و با زمان طولانی تر چاپ افست مشکلی ندارید می توانید برای کاهش هزینه در تیراژ بالا از صفحه چاپ افست ست اداری بازدید نمایید و اوراق اداری خود را به صورت افست چاپ کنید.

طراحی سربرگ

یکی از مهم ترین اوراق اداری سربرگ شرکت است. طراحی سربرگ بایستی با توجه به رنگ سازمانی،کادربندی مناسب و تایپوگرافی استاندارد و خوانا انجام گیرد. سربرگ اداری نشان دهنده کلاس کاری یک شرکت است و طراحی استاندارد و حرفه ای آن جزو اصول ضروری است. تنها با فرستادن نام، لوگو و اطلاعات تماس شرکت خود طراحی و چاپ سربرگ خود را به مابسپارید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

سربرگ آماده

در صورتی که نیازی به سربرگ منحصر بفرد ندارید می توانید با مشاهده نمونه سربرگ های مختلف، از سربرگ آماده استفاده کرده و آن را چاپ کنید. ولی از آنجایی که سربرگ یکی از اوراق مهم اداری است و نقش مهمی در برندینگ شرکت شما ایفا می کند توصیه ما استفاده از طراحی متمایز و شکیل برای متفاوت بودن چاپ سربرگتان است و یا در کمترین حالت استفاده از سربرگ آماده و تغییر آن متناسب با رنگ و لوگوی شرکتتان است.

گالری تصاویر سربرگ

print-products