چاپ شاسی 8 میل 20 در 20

چاپ تخته شاسی

چاپ عکس روی شاسی چوبی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

تخته شاسی
چاپ تخته شاسی

چاپ تخته شاسی برای مصارف گوناگون در ابعاد مختلف با چاپ دیجیتال گلاسه، چاپ کوتد و چاپ فوتو گلاسه در ضخامت های مختلف شاسی 8 میلی متری، 15 میلی متری و 30 میلی متری با بالاترین کیفیت چاپ دیجیتال، بسیار سریع و کیفیت رنگی فوق العاده روی شاسی با ساختار باکیفیت و مستحکم تنها در خانه چاپ و گرافیک.

جهت استفاده از شاسی ای سبک تر و قیمت مناسب تر از صفحه فوم برد خانه چاپ و گرافیک نیز بازدید نمایید.

گالری تصاویر تخته شاسی

تخته شاسی

تخته شاسی، یک بستر مستحکم برای چسباندن هر نوع تصویر و عکس و آویزان کردن آن روی دیوار است. تفاوت تخته شاسی وقاب چوبی در این است که قاب تنها دور تا دور عکس را پوشش می دهد و روی قاب برای افزایش استحکام و ماندگاری شیشه نصب می شود ولی در تخته شاسی عکس کاملا روی شاسی می چسبد و بستری بسیار مستحکم برای عکس محسوب می شود. برای افزایش ماندگاری عکس روی شاسی از پوشش مستحکم لمینت استفاده می شود. لمینت گرم، سرد، براق و یا مات متناسب با تصویر و سلیقه شما. تخته شاسی در انواع سایز از کوچک تا بسیار بزرگ تولید و چاپ می شود و از نظر ضخامت نیز در سه سایز 8 میلی متری، 15 میلی متری و 30 میلی متری عرضه می گردد.

عکس روی شاسی

چاپ عکس روی شاسی یکی از پر کاربرد ترین استفاده های تخته شاسی است. شما می توانید در صفحه چاپ عکس خانه چاپ و گرافیک عکس های خود را با کاغذ مخصوص عکس چاپ و روی شاسی نصب کنید. ولی در صورتی که قیمت مناسب تری مد نظر شماست می توانید در همین صفحه عکس خود را روی کاغذ معمولی چاپ کرده و با پوشش لمینت مات یا براق آن را مستحکم و زیبا کرده سپس روی تخته شاسی نصب کنید. این کار باعث می شود هزینه نهایی شما به میزان چشمگیری کاهش می یابد و محصول نهایی تفاوت چندانی با چاپ عکس فوری نخواهد داشت و به دلیل پوشش لمینت استحکام بیشتری نیز خواهد داشت. چاپ ارزان عکس روی شاسی با استحکام و ماندگاری بالا و تحویل فوری.

تابلو شاسی

تابلو شاسی یا تابلویی که با چاپ عکس و نصب آن روی تخته شاسی ساخته می شود یکی از شیوه های مدرن برای ساخت، چاپ و نصب تابلوهای دیواری است. برای ساخت یک تابلو می توان از شیوه های متفاوتی استفاده کرد. در موارد کلاسیک و قدیمی تر از قاب های چوبی، فلزی و یا پلاستیکی به همراه شیشه برای ساخت تابلو استفاده می شود. امروزه استفاده از تابلو شاسی و فوم برد جزو روش های نوین و مدرن ساخت تابلو محسوب می شوند. تخته شاسی نسبت به فوم بورد مستحکم تر بوده و ساختار یک پارچه ای دارد و با نصب آسان تابلویی شکیل، زیبا و مستحکم خواهد شد. در عوص فوم بورد بسیار سبک بوده و در صورت سقوط تابلو به هر دلیلی مانند لرزش ساختمان، نصب بد، برخورد توپ بازی یا شیطنت کودکان، هیچ آسیبی به شخص یا چیزی که روی آن می افتد نمی زند. علاوه بر این امکان برش آن در سایزهای گوناگون بنابر سلیقه شما وجود دارد.

چاپ تابلو

یکی از بهترین راهکارها برای چاپ تابلو، چاپ دیجیتال تابلو، مقاوم کردن آن با پوشش لمینت، نصب آن روی تخته شاسی و سپس اتصال آسان آن روی دیوار است. کلیه مراحل چاپ دیجیتال تابلو بسیار فوری بوده و در کمتر از یک روز قابل انجام است. چاپ فوری، ارزان و باکیفیت از مزایای چاپ تابلو به شیوه دیجیتال است. قیمت تمام شده بسیار پایین بوده و مقاومت تابلو به دلیل روکش لمینتی آن بسیار بالا خواهد بود. در سایزهای کوچک A4 و A5 چاپ گلاسه انجام می شود و در سایزهای بزرگ تر از چاپ کوتد و یا فوتوگلاسه برای چاپ تابلو استفاده می شود. هر سه این روش ها بسیار سریع و با کیفیت بوده و رضایت شما را جلب خواهند کرد. روکش لمینت دلخواه بوده ولی توصیه ما این است که حتما استفاده از این پوشش را انتخاب کنید، این کار علاوه بر افزایش چندبرابری ماندگاری تابلو باعث می شود تابلو شما پس از مدت ها استفاده با یک دستمال مرطوب تمیز و مانند روز اول شود.

پرسش های متداول

تخته شاسی چیست؟

تخته شاسی بستری مستحکم از جنس چوب است که در ضخامت های مختلف و اندازه های گوناگون ساخته می شود و تصویر چاپ شده روی آن نصب می شود.

 

چاپ تخته شاسی چطور انجام می شود؟

فرایند چاپ در تخته شاسی بدین صورت است که چاپ مستقیما روی تخته شاسی انجام نمی شود بلکه ابتدا پوستری کاغذی (متناسب با اندازه تخته شاسی) چاپ می شود و در صورت نیاز روکش سلفون و یا لمینت روی آن قرار می گیرد و سپس روی تخته شاسی چسبانده می شود.

 

بهترین شاسی برای چاپ تابلو چه چیزی است؟

تخته شاسی بستری محکم و بسیار مناسب برای چاپ تابلوهای شما در اندازه های مختلف است با این حال در صورتی که تابلویی سبک تر و با قیمت مناسب تر می خواهید یا تمایل دارید در هر اندازه ای که دوست دارید تابلو داشته باشید فوم برد بستری عالی برای چاپ تابلو شماست.

 

چاپ پوستر تخته شاسی از چه نوعی است؟

تا ابعاد 30 در 40 سانتی متر یا همان برگه A3 چاپ دیجیتال روی برگه گلاسه انجام می شود و در ابعاد بزرگتر چاپ پلات یا همان لارج فرمت انجام می شود که به دو شکل چاپ کوتد یا چاپ فوتوگلاسه صورت می پذیرد.

print-products