تولید کارتن

تولید کارتن

چاپ روی کارتن

تولید کارتن

چاپ کارتن

تولید و چاپ کارتن یا چاپ روی کارتن خام در انواع مختلف کارتن سه لایه، کارتن 5 لایه و کارتن 7 لایه متناسب با محصول شما. کارتن های خام بیشتر برای بسته بندی محصولات بزرگ و یا برای نگهداری و حمل بسته بندی های کوچکتر تولید و چاپ می شوند. دیده شده که برخی از صنایع به کیفیت کارتن های بزرگ حمل محصولات خود توجه نمی کنند و از این نکته غافل می شوند که در مسیر حمل و جابجایی و نگهداری کارتن ها برندینگ محصول خود را به طور کلی نادیده می گیرند. روی کارتن های بزرگ محصولات بایستی حتما لوگو، رنگ سازمانی و هویت بصری برند و محصول شما چاپ شود تا نمایانگر کیفیت کاری شما باشد و توجه شما به تمام جزئیات را نشان دهد.

در صورتی که به کارتنی با کیفت و ماندگار برای محصولات تولیدی خود نیاز دارید می توانید از صفحه کارتن لمینتی خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

برای استعلام قیمت کارتن متناسب با ابعاد محصول شما و تیراژ مورد نیاز و همچنین مشاوره رایگان جهت طراحی و تولید انواع کارتن و جعبه بسته بندی محصول با ما تماس بگیرید.

چاپ روی کارتن

روی کارتن های خام پس از تولید بایستی تصویر محصول، لوگوی شرکت، اطلاعات مربوط به نحوه حمل، رنگ سازمانی و یا هر اطلاعات ضروری متناسب با نوع محصول چاپ شود. چاپ انجام شده روی کارتن چاپی با کیفیت است که با بالاترین سرعت انجام می شود. چاپ فوری در هر تیراژ دلخواه. چاپ روی کارتن از اصول مهم برندسازی محصول بوده و با توجه به آن در دیده شدن هرچه بیشتر برند خود موفق عمل کنید.

تولید کارتن

تولید انواع کارتن های 3 لایه، 5 لایه و هفت لایه با بالاترین کیفیت و سرعت با در اختیار داشتن ماشین آلات بروز تولید کارتن در سایزهای مختلف و ضخامت های دلخواه متناسب با ابعاد و وزن محصول شما. جعبه سازی و تولید کارتن با تیراژ دلخواه شما در کمترین زمان. کافی است با ما تماس گرفته تا برای تمام محصولات خود در هر ابعاد و هر تیراژی جعبه و کارتن چاپ شده مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

print-products