چاپ زیر بشقابی

چاپ زیر بشقابی کاغذی و مقوایی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتال قیمت بصرفه


چاپ افست قیمت بصرفهچاپ پیش فاکتور

 زیر بشقابی کرافت ایرانی

تفاوت چاپ دیجیتال و افست زیر بشقابی

چاپ دیجیتال: در چاپ دیجیتال فایل شما به چاپگرها فرستاده می شود و برگه ها یکی یکی چاپ می شوند، هیچ کلیشه و آماده سازی زمان بر و یا هزینه بری وجود ندارد. در این نوع چاپ امکان چاپ حتی 10 برگ زیر بشقابی نیز وجود دارد و بهترین روش برای چاپ در تیراژ کم تا متوسط با سرعت بالا و هزینه پایین است اما وقتی تیراژ چاپ بالا برود صرفه اقتصادی خود را از دست می دهد.

چاپ افست: در این نوع چاپ نیاز به ساخت کلیشه، استفاده از زینک و آماده سازی های هزینه بر و زمان بری برای شروع است. به همین دلیل حتی در تیراژ پایین هزینه و زمان بسیار بالاتری نسبت به چاپ دیجیتال در بر دارد. اما وقتی این آماده سازی های زمان بر و هزینه بر انجام شد سرعت چاپ بسیار بالایی خواهد داشت و در تیراژ بالا نه تنها هزینه بسیار پایین تر بلکه سرعت بالاتری هم خواهد داشت.

چرا چاپ زیر بشقابی؟

زیر بشقابی ها در انواع مختلف پلاستیکی، چوبی، فلزی، شیشه ای، کاغذی و مقوایی وجود دارند. میان تمام این جنس ها، کاغذ و مقوا چندین مزایای مهم دارند. مورد اول قیمت بسیار ارزان و بصرفه آن ها در مقابل سایر موارد است، مورد بعدی بهداشتی بودن آن ها به دلیل یک بار مصرف بودن است، زیر بشقابی هر فرد منحصر به یک مشتری بوده و بعد از مصرف دور انداخته می شود که موجب ارائه خدمتی کاملا بهداشتی می شود. از مزایای بعدی امکان چاپ انواع طرح، نوشته، لوگو و یا اطلاعات مورد نظر شماست. می تواند در رنگ ها و طرح های مختلفی زیر بشقابی های مختلفی ارائه دهید و با سایر موارد موجود بر روی میز شامل منو یا زیر لیوانی و یا رنگ سازمانی برند یا دکوراسیون کافه یا رستوران خود ست کنید و با صرف هزینه ای اندک تبلیغ مناسبی برای کافه یا رستوران خود داشته باشید.

زیر بشقابی چیست؟

زیر بشقابی همانطور که از اسم آن پیداست نیازی به تعریف ندارد، برگه ای کاغذی یا مقوایی که قبل از سرو زیر بشقاب یا لیوان مشتری قرار می گیرد. در تمام کافه ها و رستوران هایی که خدمات مناسبی به مشتریان خود ارائه می دهند المان هایی وجود دارد که می تواند برای مشتری خوشایند بوده و بصورت غیر مستقیم مشتری را برای بازگشت مجدد ترغیب کند. این عوامل مثبت تاثیر گذار باید در تک تک جزئیات رعایت شود. به عنوان مثال با استفاده از کاغذ یا مقوایی زیبا و کم هزینه به عنوان زیر بشقابی روی میز، علاوه بر نشان دادن لوگو یا اسم برند خود و تاثیر بیشتر بر ذهن مشتری شامل مزایای دیگری نیز هست مانند افزایش اشتهای مشتری با نمایش برخی رنگ ها یا تصاویر، افزایش زیبایی میز غذا و نمایش برند خود به عنوان یک مجموعه سطح بالا که به تمام جزئیات دقت دارد.

کاغذهای انتخابی برای زیر بشقابی به دلیل یک بار مصرف بودن، کاغذهای نازک و ساده، بدون پوشش و با چاپ یک رو در نظر گرفته شده است. برای مشاهده سایر کاغذها در ضخامت های مختلف و انواع پوشش چاپ می توانید از صفحه چاپ دیجیتال ما بازدید نمایید تا با متنوع ترین کاغذهای ساده و فانتزی با گرماژ متفاوت آشنا شوید و بهترین گزینه را برای پروژه چاپی خود برگزینید.

پرسش های متداول زیر بشقابی

زیر بشقابی چیست؟

همینطور که از اسم آن مشخص است، سطحی صاف است که در منازل، کافه ها و رستوران ها قبل از سرو غذا و نوشیدنی زیر آن قرار می دهند که در انواع جنس چوبی، پلاستیکی، فلزی، کاغذی و مقوایی تولید می شود.

 

چرا زیر بشقابی کاغذی؟

قیمت بسیار مناسب، کاملا بهداشتی به دلیل یک بار مصرف بودن، امکان چاپ عالی و باکیفیت روی آن برای مزایایی مانند برجسته کردن برند خود در ذهن مشتری، افزایش اشتهای مشتری، امکان هماهنگی آسان با سایر المان های روی میز و دکوراسیون کلی از مزایای اصلی چاپ زیر بشقابی کاغذی هستند.

 

چاپ  دیجیتال یا افست زیر بشقابی؟

اگر مجموعه ای بزرگ هستید و قصد چاپ تعداد بسیار زیادی زیر بشقابی دارید چاپ افست برای شما بسیار بصرفه تر خواهد بود، اما برای تعداد پایین و یا چاپ زیر بشقابی در طرح ها و رنگ های مختلف، چاپ دیجیتال برای شما مناسب است.

 

سایز استاندارد زیر بشقابی چیست؟

در چاپ زیر بشقابی کاغذی و مقوایی چیزی با نام سایز ثابت یا استاندارد وجود ندارد، با توجه به سایز میز، بشقاب، لیوان و سایر مواردی که قصد گذاشتن آن ها روی زیر بشقابی را دارید می توانید سایز مورد نظر زیر بشقابی خود را برای چاپ انتخاب کنید و با بالاترین کیفیت از ما تحویل بگیرید.

print-products