استند پاپ آپ 3 در 3

استند پاپ آپ

پاپ آپ نمایشگاهی

باکس برزنتی چرخدار

کیف برزنتی چرخدار پاپ آپ

پروژکتور پاپ آپ نمایشگاهی

استند پاپ آپ چیست

پاپ آپ نمایشگاهی یا استند پاپ آپ سازه ای سبک، قابل حمل با کارکرد بسیار آسان است که تصاویر چاپ شده در کنار هم به صورت یک دیوار و بک گراند برای غرفه یا محل کار شما نمایش داده می شوند. کیفیت این سازه در نصب سریع و ماندگاری آن بسیار حائز اهمیت است، اتصالات استند پاپ آپ چسب دو طرفه و مگنت است که در صورت نامرغوب بودن حتی در استفاده بار اول میتواند مشکل زا باشد. کلیه قطعات این سازه را می توان در کیف برزنتی آن حمل کرده، در نمایشگاه باز نموده و نصب نمایید.

جهت مشاهده و مقایسه با سایر سازه های نمایشگاهی و تبلیغاتی ما می توانید از صفحه سازه های نمایشگاهی دیدن فرمایید.

چاپ پاپ آپ

چاپی که برای استفاده در این سازه ها انجام می شود از نوع چاپ دیجیتال است. این نوع سازه ها معمولا در تیراژ پایین و انگشت شمار چاپ می شوند، بنابراین تنها گزینه مناسب آن ها چاپ دیجیتال است. این چاپ علاوه بر کیفیت بالای رنگ و کنتراست و شارپنس عالی برای نمایش متون و تصاویر رنگارنگ چاپی فوری بوده و زمان انجام آن در تیراژ پایین تنها در دو ساعت انجام می شود.

در صورت نداشتن طرح مناسب کلیه مراحل طراحی و چاپ را به ما بسپارید و در صورتی که پیش از این طراحی خود را انجام داده اید پس از انتخاب ابعاد، پوشش و تیراژ مورد نظر ظرف یک روز کاری پاپ آپ خود را از ما تحویل بگیرید.

شیوه نصب پاپ آپ نمایشگاهی

نحوه صحیح نصب پاپ آپ نمایشگاهی
طریقه صحیح نصب پاپ آپ نمایشگاهی
print-products