کارت-ویزیت-لمینت-مات

کارت ویزیت لمینت

چاپ دیجیتال با تحویل دو ساعته (حداقل تیراژ)

پوشش لمینت

لمینت پوشش سختی است و برای اینکه به سطح زیرین خود به خوبی بچسبد باید روی کاغذهایی قرار بگیرد که سطحی صاف و صیقلی داشته باشند و بهترین کاغذ برای این کار کاغذ گلاسه است. کاغذ گلاسه در گرماژ مختلف با پوشش های متنوع می تواند طیف گسترده ای از محصولات را پوشش دهد، از پوستر، تراکت و لیبل گرفته تا کارت ویزیت. با این حال این کاغذ به دلیل بافت کاغذی خود رطوبت را در خود جذب می کند و در تماس با آب شکل خود را از دست می دهد. در برابر کشیده شدن و پارگی نیز مقاومت خوبی ندارد و کارت ویزیت چاپ شده با کاغذ گلاسه نیز از این روند مستثنا نیست.

با این اوصاف یکی از بهترین روش ها برای افزایش مقاومت این نوع کاغذ پرکاربرد در صنعت چاپ نصب پوشش لمینت روی آن است. پوشش لمینت به دلیل بافت پلاستیک گونه ای که دارد مقاومت کارت را در برابر رطوبت افزایش می دهد و با ضخامت بالای خود کارت را بسیار مستحکم و سخت می کند. ضخامت بسیار بالای لمینت نسبت به سلفون باعث می شود نرمی و انعطاف کارت گرفته شود و در گرماژ پایین نیز کارتی بسیار مقاوم و مستحکم داشته باشید. برای افرادی که کارت ویزیت های ماندگار، مقاوم و مستحکم می خواهند پوشش لمینت بهترین انتخاب است.

پوشش لمینت در دو نوع لمینت مات و لمینت براق مورد استفاده قرار می گیرد. از نظر مقاومت این دو پوشش تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. لمینت مات دارای ظاهری مات و زیباست، باعث کاهش شادابی رنگ ها می شود، بازتاب نور در آن بسیار کم است، اثر انگشت را جذب نمی کند و روی طرح های تیره و کلاسیک بسیار زیبا و چشم نواز جلوه می کند. لمینت براق شادابی رنگ ها را حفظ کرده و موجب درخشش بیشتر کارت شما می شود و بازتاب نور زیادی دارد. لمینت براق روی انواع کارت جلوه فوق العاده ای دارد و مخصوصا در طرح های روشن و رنگارنگ جلوه تماشایی خود را به نمایش می گذارد.

از مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است. برای مشاهده تمام کارت ویزیت های دیجیتال خانه چاپ و گرافیک از صفحه چاپ کارت ویزیت فوری ما بازدید نمایید.

print-products