منو رستوران بروشوری

چاپ منو رستوران تک برگ


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022 2910 8444 0229  سیاوش اسکندرنیا 
منو رستوران بروشوری

منو رستوران تک لت

منو رستوران بروشوری تک لت

منو بروشوری تک لت ساده ترین مدل از منوهای رستورانی خانه چاپ و گرافیک است. این منو رستوران یا کافی شاپ تک برگ و بدون خط تا است. منویی ساده که در صورت ترکیب با طراحی کلاسیک و مینیمال می تواند بسیار زیبا و چشمگیر شود. در صورتی که می خواهید منو شما با خط تا به بخش های متفاوت تقسیم شود می توانید از صفحات منو رستوران دو لت و منو رستوران سه لت ما بازدید نمایید.

منو رستوران ارزان

این نوع از منو رستوران ساده ترین و کم هزینه ترین منو رستوران محسوب می شود. بدون نیاز به هزینه اضافه برای صحافی، پانچ یا برش. منوی بروشوری تک برگ منویی ساده و کلاسیک است در عین حال ترکیب آن با یک طراحی مینیمال می تواند معجزه کند. کافی است ابعاد کاغذ، جنس کاغذ و در صورت تمایل پوشش سلفونی کاغذ را انتخاب کرده تا با بالاترین سرعت منو شما چاپ شده و با کمترین هزینه منویی کلاسیک و جذاب به دست شما برسد.

طراحی منو رستوران

منو بروشوری خانه چاپ و گرافیک توانایی ارائه بالاترین تنوع ممکن در طراحی و تولید منو برای رستوران یا کافی شاپ شما دارد. بالاترین تنوع کاغذ و مقوا در کل کشور در کنار بهره مندی از ماشین آلات مدرن چاپی امکان طراحی و ساخت خاص ترین و منحصرفرد ترین منوهای رستورانی را فراهم آورده است.

تنها کافی است با انتخاب کاغذهای متفاوت در جنس ها و گرماژ متفاوت برای هر بخش منویی متفاوت و جذاب طراحی کنید. برای نوشیدنی های گرم از رنگ های گرم و کاغذ های ضخیم، برای نوشیدنی های سرد از رنگ های روشن و سلفون براق، برای غذای اصلی از سلفون مات با رنگ های اشتها بر انگیز، برای منو کافی شاپ از کاغذهای خاص و فانتزی، برای دسر از رنگ های زنده و روشن و این فهرست همینطور ادامه دارد تا بتوانید بهترین منو را برای رستوران و کافی شاپ خود طراحی و چاپ کنید. تنوع در طراحی منو علاوه بر زیبایی و حس متنوعی که به مشتریان شما می دهد، باعث می شود هر منو به سادگی تشخیص داده شود و متناسب با نوع خوراکی ای که آن را بازتاب می دهد تاثیر بیشتری روی اشتها و سفارشی که مشتری می دهد بگذارد.

اگر منوی تک برگ با هارمونی رستوران یا کافی شاپ شما هماهنگ نیست یا تنوع محصولات بسیار بالایی دارید یا به دنبال منوی رستورانی خیلی خاصی می گردید به شما منو رستوران کتابچه ای را پیشنهاد می نماییم. این منو مانند کتابی شکیل و زیبا ورق خورده و استحکام بالای آن لوکس بودن و اصالت را تداعی می کند.