لمینت براق دورگرد

منو رستوران بروشوری

چاپ منو رستوران تک برگ


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

منو رستوران تک لت

منو رستوران تک لت

منو رستوران دو لت

منو رستوران دو لت

منو رستوران سه لت

منو رستوران سه لت

منو رستوران چهار لت

منو رستوران چهار لت

منو رستوران بروشوری تک لت

منو بروشوری تک لت ساده ترین مدل از منوهای رستورانی خانه چاپ و گرافیک است. این منو رستوران یا کافی شاپ تک برگ و بدون خط تا است. منویی ساده که در صورت ترکیب با طراحی کلاسیک و مینیمال می تواند بسیار زیبا و چشمگیر شود. در صورتی که می خواهید تمام موارد منوی خود را روی یک برگه چاپ کنید پیشنهاد ما منوی دو لت و یا سه لت در ابعاد A4 و یا A6 است زیرا منوی تک لت موجودی شما را محدود نشان می دهد. این منو مناسب این است که هر گروه از خوراکی های خود را مانند نوشیدنی ها، غذای اصلی، پیش غذا و غیره را روی یک برگه متفاوت با طراحی متفاوت چاپ کنید.

منو بروشوری دو لت

منو بروشوری دو لت دارای یک خط تا است که آن را به دو بخش مساوی تقسیم می کند و با توجه به دو رو بودن برگه هر عدد از این منو شامل چهار صفحه می شود و می توان در آن چهار بخش متفاوت مانند نوشیدنی سرد، نوشیدنی گرم، دسر و پیش غذا را قرار داد. در صورتی که موارد زیادی در منو خود ندارید می توانید تمامی محصولات خود را در یک برگه ارائه داده و در چاپ منو صرفه جویی کنید. یا اینکه می توانید دو منوی مختلف دو لت شامل نوشیدنی ها و غذای اصلی، یا نوشیدنی های سرد و نوشیدنی های گرم، چاپ کرده و بدین شکل بهترین انتخاب شما منو بروشوری دو لت خواهد بود.

منو بروشوری سه لت

منو سه لت شامل دو خط تا است که برگه را به قسمت مساوی تقسیم می کند. با توجه به دو رو بودن برگه هر عدد از این منو شامل شش صفحه می شود و می توان در آن شش بخش متفاوت مانند آرم رستوران، غذای اصلی، نوشیدنی سرد، نوشیدنی گرم، دسر و پیش غذا را قرار داد. با یک برگ منو شش بخش متفاوت طراحی کنید و در هزینه خود صرفه جویی کنید. به دلیل اینکه این منو از شش بخش متفاوت تشکیل شده است می تواند تمامی گروه های خوراکی و نوشیدنی شما را پوشش دهد و تنها با یک برگ منو می توانید تمامی محصولات خود را ارائه دهید و هزینه های خود را به میزان زیادی کاهش دهید.

گالری تصاویر منو رستوران بروشوری

 

اگر منوی تک برگ با هارمونی رستوران یا کافی شاپ شما هماهنگ نیست یا تنوع محصولات بسیار بالایی دارید یا به دنبال منوی رستورانی خیلی خاصی می گردید به شما منو رستوران کتابچه ای را پیشنهاد می نماییم. این منو مانند کتابی شکیل و زیبا ورق خورده و استحکام بالای آن لوکس بودن و اصالت را تداعی می کند و برای مشاهده تمامی منوهای رستورانی و کافی شاپی خانه چاپ و گرافیک از صفحه چاپ منو ما دیدن فرمایید.

منو رستوران ارزان

منو بروشوری ساده ترین و کم هزینه ترین نوع منو رستوران و یا منو کافی شاپ محسوب می شود. این منو بدون نیاز به هرگونه هزینه اضافه برای صحافی، پانچ یا برش علاوه بر هزینه پایین به سرعت چاپ و تحویل می شود. منوی بروشوری تک برگ منویی ساده و کلاسیک است در عین حال ترکیب آن با یک طراحی مینیمال می تواند معجزه کند. کافی است ابعاد کاغذ، جنس کاغذ و در صورت تمایل پوشش سلفونی کاغذ را انتخاب کرده تا با بالاترین سرعت و کمترین هزینه منو شما چاپ شود.

قیمت پایین این منو شما را فریب ندهد که با منویی سطح پایین و معمولی سر و کار دارید. چیزی که می تواند منوی شما را بسیار خاص و منحصر بفرد کند طراحی است. جنس کاغذی که انتخاب می کنید از بین کاغذهای ساده و فانتزی ما و طراحی نهایی منو باید به گونه ای باشد که با مشاهده آن در لحظه اول حس خود را به مشتری منتقل کند. طراحی مینیمال چه کلاسیک و چه مدرن روی منوی بروشوری چه تک لت و چه چند لت بسیار زیبا جلوه خواهد کرد و می توانید با صرف هزینه پایینی منوی رستورانی منحصر بفرد و زیبا برای خود داشته باشید.

طراحی منو رستوران

منو بروشوری خانه چاپ و گرافیک توانایی ارائه بالاترین تنوع ممکن در طراحی و تولید منو برای رستوران یا کافی شاپ شما دارد. بالاترین تنوع کاغذ و مقوا در کل کشور در کنار بهره مندی از ماشین آلات مدرن چاپی امکان طراحی و ساخت خاص ترین و منحصرفرد ترین منوهای رستورانی را فراهم آورده است.

تنها کافی است با انتخاب کاغذهای متفاوت در جنس ها و گرماژ متفاوت برای هر بخش منویی متفاوت و جذاب طراحی کنید. برای نوشیدنی های گرم از رنگ های گرم و کاغذ های ضخیم، برای نوشیدنی های سرد از رنگ های روشن و سلفون براق، برای غذای اصلی از سلفون مات با رنگ های اشتها بر انگیز، برای منو کافی شاپ از کاغذهای خاص و فانتزی، برای دسر از رنگ های زنده و روشن و این فهرست همینطور ادامه دارد تا بتوانید بهترین منو را برای رستوران و کافی شاپ خود طراحی و چاپ کنید. تنوع در طراحی منو علاوه بر زیبایی و حس متنوعی که به مشتریان شما می دهد، باعث می شود هر منو به سادگی تشخیص داده شود و متناسب با نوع خوراکی ای که آن را بازتاب می دهد تاثیر بیشتری روی اشتها و سفارشی که مشتری می دهد بگذارد.

print-products