سلفون مات طرحدار

کارت ویزیت سلفون

چاپ دیجیتال با تحویل 2 ساعته (حداقل تیراژ)

پوشش سلفون

پوشش سلفون برای اینکه به سطح زیرین خود به خوبی بچسبد باید روی کاغذهایی کشیده شود که سطحی صاف و صیقلی داشته باشند و بهترین کاغذ برای این کار کاغذ گلاسه است. کاغذ گلاسه در گرماژ مختلف با پوشش های متنوع می تواند طیف گسترده ای از محصولات را پوشش دهد، از پوستر، تراکت و لیبل گرفته تا کارت ویزیت. با این حال این کاغذ به دلیل بافت کاغذی خود رطوبت را در خود جذب می کند و در تماس با آب شکل خود را از دست می دهد. در برابر کشیده شدن و پارگی نیز مقاومت خوبی ندارد و کارت ویزیت چاپ شده با کاغذ گلاسه نیز از این روند مستثنا نیست.

با این اوصاف یکی از بهترین روش ها برای افزایش مقاومت این نوع کاغذ پرکاربرد در صنعت چاپ نصب پوشش سلفونی روی آن است. پوشش سلفون به دلیل بافت پلاستیک گونه ای که دارد مقاومت کارت را در برابر رطوبت افزایش می دهد و با اینکه بسیار نازک است مقاومت کششی کارت را نیز افزایش می دهد. یعنی کارت با همان ضخامت و ظرافت ولی بسیار مقاوم دربرابر رطوبت و پاره شدن. سلفون ها در انواع مدل های سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی وجود دارند. از نظر مقاومتی تفاوت چندانی بین این سه وجود ندارد و بیشتر جنبه زیبایی شناسی و هارمونی با طراحی کارت است که موجب برتری هرکدام بر دیگری می شود. سلفون مات طراحی را مات، شکیل و کلاسیک می کند، سلفون براق موجب درخشش کارت شما می شود و با رنگ های شاد و روشن بسیار زیبا می شود و در نهایت سلفون مخملی که نقطه اوج ظرافت در پوشش های سلفونی است، پوششی لطیف و با حس لمسی فوق العاده.

از مهمترین مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفونی سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت و با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است. جهت مشاهده تمامی کارت ویزیت های دیجیتال ما می توانید از صفحه چاپ کارت ویزیت فوری ما بازدید بفرمایید.

print-products