چاپ بک گراند

چاپ بکگراند و بک دراپ تحویل 2 ساعته


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

طرح شماره 1

طرح شماره 2

طرح شماره 3

طرح شماره 4

طرح شماره 5

طرح شماره 6

طرح شماره 7

طرح شماره 8

طرح شماره 9

طرح دلخواه شما

بک دراپ یا بک گراند چیست؟

بک دراپ ها در اصل همان بک گراند یا پس زمینه هایی هستند که بصورت چاپ شده پشت یا زیر سوژه عکاسی قرار می گیریند تا کیفیت،یک دستی و زیبایی بیشتری را برای سوژه مورد عکاسی شما پدید آورند. استفاده از بک دراپ ها علاوه بر اینکه زمان مورد نیاز برای ویرایش تصاویر شما را به شدت کاهش می دهند، کیفیت و کلاس کاری بسیار بالاتری را به محصولات عکاسی شده شما می دهند. عکاسی خوب و با کیفیت از محصول شما می تواند جلوه مناسبی از محصول شما را به مشتریان بالقوه نشان دهد و در افزایش جذابیت فروشگاه مجازی شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

بک گراند در طرح های مختلف

شما می توانید از بک گراند های آماده ما استفاده کنید یا اینکه طرح دلخواه و مورد نظر خود را برای ما فرستاده و پس زمینه شخصی خود را برای عکاسی از محصولاتتان داشته باشید. می توانید چندین بک گراند آماده تهیه کنید تا برای محصولات با رنگ های مختلف تناسب و تضاد رنگی مناسبی ایجاد کنید. گاهی نیاز است که رنگ پس زمینه یا همان بکگراند، تضاد کاملی با سوژه عکاسی داشته باشد و گاهی بایستی از طیف رنگی محصول مورد عکاسی برای پس زمینه آن استفاده کنید. همچنین می توانید پس زمینه های مختلف را کنار یکدیگر چیده ( هم می توانید از طرح های یکسان استفاده کرده و هم طرح های متنوع) و پس زمینه ای با سایز وسیع برای عکاسی از محصولات بزرگتر خود داشته باشید.

بکگراند یا بک دراپ

برای اینکه محصول شما هنگام عکاسی بتواند جلوه حقیقی خود را نشان دهد و در میان محصولات متنوع موجود در بازار به خوبی دیده شود، یا برای افزایش زیبایی پیج اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی فروشگاه مجازی شما بایستی همواره از قالب و پس زمینه ای یکسان یا متناسب استفاده نمایید. برای این منظور و جهت کاهش هزینه های کلان عکاسی و ادیت حرفه ای عکس، همچنین برای هرچه طبیعی تر و یک دست شدن تمام محصولات مربوط به یک حوزه می توانید از بک گراند یا بک دراپ چاپ شده استفاده کنید. بک دراپ با پوشش مات خود انعکاس نور را به حداقل رسانده و با قرار گیری در پشت و یا زیر محصول شما هنگام عکاسی باعث می شود طرح شما در پس زمینه بدرخشد.

چاپ بک گراند یا بک دراپ، چاپی با کیفیت بالا و بسیار فوری است که در تیراژ پایین در مدت تنها ۲ ساعت انجام می شود، برای سادگی انتخاب شما بک دراپ ها با پوشش مات و در سایز ثابت در این صفحه قرار داده شده اند، جهت نیاز به سایز های متوع و انواع کاغذ و پوشش های متنوع چاپی می توانید از صفحه چاپ پوستر خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

پرسش های متداول پوستر

چاپ بک گراند یا بک دراپ در چه سایزی انجام می شود؟

بک گراند ها یا همان پس زمینه های عکاسی روی کاغذ یک متری کوتد با پوشش لمینت مات جهت هرچه کمتر شدن بازتاب نور انجام می شود.

 

بک گراندها از چه تیراژی قابل سفارش اند؟

بک گراند های عکاسی را حتی می توانید از تیراژ 1 عدد سفارش دهید.

 

آیا می تواند طرح دلخواه خود را بصورت بک گراند چاپ کرد؟

بله، علاوه بر امکان انتخاب طرح های متوع آماده موجود در سایت، می توانید طرح دلخواه خود را نیز برای ما ارسال کرده و بک گراندی کاملا سفارشی و زیبا داشته باشید.

print-products