کارت ویزیت پی وی سی مات

کارت ویزیت پی وی سی

چاپ کارت PVC نازک و ضخیم


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

کارت-پی-وی-سی-400-میکرون
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

چاپ کارت PVC

کارت ویزیت های پی وی سی یا همان pvc به دلیل ماهیت پلاستیکی مانند خود، نسبت به کارت ویزیت های کاغذی بسیار مقاوم تر و ماندگار تر هستند و جنس آن ها به طور ذاتی در برابر آب و رطوبت مقاوم است و به دلیل خاصی کشسانی بالای پلاستیک، در برابر پاره شدن نیز بسیار مقاوم تر از کارت های کاغذی هستند. همین ویژگی باعث می شود علاوه بر استفاده به عنوان کارت ویزیت های بسیار مقاوم، یکی از اصلی ترین موارد برای چاپ کارت بازی باشند. ماندگاری بالا و ظاهر زیبا، کارت های پی وی سی را بسیار کاربردی و محبوب ساخته است. پی وی سی های 400 میکرونی نازک تر و منعطف تر بوده و پی وی سی های 700 میکرونی ضخیم تر و براق هستند.

چاپ کارت ویزیت پی وی سی بصورت چاپ دیجیتال انجام می شود و امکان چاپ 2 ساعته را نیز دارا می باشد.

گالری تصاویر کارت های پی وی سی

پرسش های متداول

پی وی سی چیست؟

پی وی سی یا همان PVC مخفف عبارت پلی وینیل کلراید است. پی وی سی، نوعی پلاستیک است که در ضخامت های مختلفی تولید می شود که هر کدام موارد استفاده بسیار زیادی در صنعت دارند. در ضخامت های پایین می توان به چاپ لیبل پی وی سی ضد آب اشاره کرد که بسیار مقاوم تر از لیبل های کاغذی است و در ضخامت های بالاتر، از آن برای چاپ کارت ویزیت های ضد آب و مستحکم استفاده می شود.

چرا کارت ویزیت پی وی سی؟

به کارت ویزیتی که به جای کاغذ از پی وی سی برای چاپ روی آن استفاده شود کارت ویزیت pvc می گویند. این کارت ویزیت به دلیل اینکه از پلاستیک ساخته شده کاملا در برابر آب مقاوم است. کارت ویزیت های کاغذی حتی وقتی روکش مقاومی مثل لمینت روی آن ها قرار می گیرد بازهم از کناره ها مستعد جذب رطوبت و خرابی هستند و به دلیل بافت کاغذی خود معمولا طول عمر بالایی ندارند. اما کارت ویزیت های پی وی سی نه تنها کاملا در برابر آب مقاوم هستند و دفرمه نمی شوند که به دلیل جنس خود دارای طول عمری بسیار بالاتر از کارت های کاغذی هستند.

ضخامت کارت ویزیت های پی وی سی شما چقدر است؟

کارت ویزیت های پی وی سی این مجموعه در 2 ضخامت 400 میکرونی و 700 میکرونی  تولید می شود که تمامی موارد استفاده از کارت پی وی سی را پوشش خواهند داد.

سایز این کارت ویزیت ها چقدر است؟

انتخاب سایز کارت های PVC مطابق با سلیقه شما خواهند بود که از سایز 4 سانتی متری شروع شده و تا ابعاد بسیار بزرگتر در هر سایزی قابل چاپ اند.

کارت ویزیت های پی وی سی در چه مدل هایی تولید می شود؟

کارت ویزیت های پی وی سی با چاپ دیجیتال و با ظاهر مات چاپ و تولید می شود.

از کدام مدل pvc برای چاپ کارت خود استفاده کنم؟

اگر انعطاف پذیری و حالت فنری مانند کارت ویزیت برای شما مهم است کارت های پی وی سی 400 میکرونی و اگر ضخامت کارت ویزیت برای شما مهم است کارت های 700 میکرونی را برای چاپ کارت ویزیت خود انتخاب کنید.

این صفحه مخصوص چاپ کارت ویزیت پی وی است و حداقل تیراژ هر طرح 100 عدد است، در صورتی که طرح های مختلفی دارید و می خواهید از هر طرح تعداد کمتری چاپ کنید می توانید با مراجعه به صفحه چاپ کارت بازی، کارت های خود را در تیراژ حداقل 1 برگ! نیز چاپ کنید.

print-products