کارت ویزیت پی وی سی

انواع pvc مات، براق، صدفی و متالیک


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

کارت ویزیت پی وی سی متالیک
کارت ویزیت پی وی سی متالیک

به دلیل زمانبر بودن پروسه چاپ کارت ویزیت های پی وی سی این نوع کارت ها در دسته کارت ویزیت های 2 ساعته ما قرار نمی گیرند. در صورتی که برای کار فوری خود نیاز به چاپ سریع کارت ویزیت دارید از صفحه چاپ دیجیتال کارت ویزیت ما بازدید نمایید و یکی از انواع کارت ویزیت های 2 ساعته ما را انتخاب نمایید.

راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

پرسش های متداول

پی وی سی چیست؟

پی وی سی یا همان PVC مخفف عبارت پلی وینیل کلراید است. پی وی سی، نوعی پلاستیک است که در ضخامت های مختلفی تولید می شود که هر کدام موارد استفاده بسیار زیادی در صنعت دارند. در ضخامت های پایین می توان به چاپ لیبل پی وی سی ضد آب اشاره کرد که بسیار مقاوم تر از لیبل های کاغذی است و در ضخامت های بالاتر، از آن برای چاپ کارت ویزیت های ضد آب و مستحکم استفاده می شود.

چرا کارت ویزیت پی وی سی؟

به کارت ویزیتی که به جای کاغذ از پی وی سی برای چاپ روی آن استفاده شود کارت ویزیت pvc می گویند. این کارت ویزیت به دلیل اینکه از پلاستیک ساخته شده کاملا در برابر آب مقاوم است. کارت ویزیت های کاغذی حتی وقتی روکش مقاومی مثل لمینت روی آن ها قرار می گیرد بازهم از کناره ها مستعد جذب رطوبت و خرابی هستند و به دلیل بافت کاغذی خود معمولا طول عمر بالایی ندارند. اما کارت ویزیت های پی وی سی نه تنها کاملا در برابر آب مقاوم هستند و دفرمه نمی شوند که به دلیل جنس خود دارای طول عمری بسیار بالاتر از کارت های کاغذی هستند.

ضخامت کارت ویزیت های پی وی سی شما چقدر است؟

کارت ویزیت های پی وی سی این مجموعه در ضخامت 760 میکرون تولید می شود که بسیار ضخیم و مستحکم بوده و ضخامتی برابر کارت عابر بانک دارد.

سایز این کارت ویزیت ها چقدر است؟

از نظر سایز نیز این کارت ویزیت ها کاملا هم اندازه کارت عابر بانک بوده و در ابعاد 8.5 در 5.4 سانتی متر و به شکل دور گرد چاپ می شوند.

کارت ویزیت های پی وی سی در چه مدل هایی تولید می شود؟

کارت ویزیت های پی وی سی در چهار مدل pvc مات، pvc براق، pvc صدفی و pvc متالیک تولید می شوند.

از کدام مدل pvc برای چاپ کارت خود استفاده کنم؟

علاوه بر بحث سلیقه که الویت اصلی می باشد توجه رنگ بندی و سبک طراحی کارت شما در انتخاب نوع پی وی سی بسیار مهم است. کارت های مات و براق بسیار متداول و پر استفاده هستند و تقریبا با تمام طرح ها سازگاری دارند با این تفاوت که در طرح هایی با رنگ های زنده و شاد معمولا از نوع براق و در رنگ های تیره، کلاسیک و  رسمی تر از pvc مات استفاده می شود. در مورد pvc صدفی و متالیک تناسب با طراحی اهمیت بسیاری دارد به شکلی که می توانید با یک طراحی عالی کارت ویزیتی استثنایی و منحصربفرد خلق کنید. اگر به دنبال کارتی خاص و متفاوت هستید پی وی سی های متالیک و صدفی همان چیزی است که به دنبال آن می گردید.

گالری تصاویر کارت های پی وی سی

انواع خدمات چاپ دیجیتال کارت ویزیت خانه چاپ و گرافیک

  • چاپ دیجیتال اتیکت پرچدار دولایه سلفون مات و کالکی
  • چاپ انواع کارت ویزیت ضخیم
  • چاپ دیجیتال کارت ویزیت گلاسه
  • چاپ دیجیتال کارت ویزیت لمینیت مات و براق
  • چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون مات، براق و مخملی
  • چاپ دیجیتال کارت ویزیت کارتی
  • چاپ انواع کارت ویزیت کتان
  • چاپ دیجیتال کارت ویزیت ضخیم مغز رنگی
  • چاپ انواع کارت ویزیت فابریانو
print-products