چاپ کارت ویزیت لمینت براق

کارت ویزیت سلفون براق

چاپ دیجیتال با تحویل 2 ساعته (حداقل تیراژ)


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ کارت ویزیت لمینت براق
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

سلفون براق

سلفون براق علاوه بر ویژگی های ذاتی سلفون مثل مقاومت در برابر رطوبت و پارگی بسیار زیبا بوده، اثر انگشت را جذب می کند و بازتاب نور زیادی دارد و رنگ های شما را زنده تر می کند. این سلفون برای کارت ویزیت هایی با طراحی رنگ های روشن و رنگارنگ بسیار مناسب است. پوشش سلفون براقی که روی کارت ویزیت گلاسه معمولی کشیده می شود تغییری در انعطاف و ضخامت آن نمی گذارد. در صورتی که سلفون براق را برای پوشش کارت ویزیت خود انتخاب کرده اید ولی به دنبال کارتی ضخیم تر و مستحکم تر هستید می توانید گزینه گرماژ ۶۰۰ گرمی را انتخاب کرده و کارت ویزیتی ضخیم و محکم داشته باشید.

انواع سلفون

سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی انواع مختلفی از پوشش سلفونی هستند که وظیفه اصلی آن ها پوشش دادن چاپ و افزایش مقاومت و ماندگاری آن است. سلفون ها بر خلاف پوشش مستحکم لمینت بافتی نازک و مشما گونه داشته و با چسبیدن روی کارت ویزیت از آن در برابر رطوبت و پاره شدن محافظت می کنند. پوشش های سلفونی تفاوت چندانی از نظر ضخامت و مقاومت با یکدیگر ندارد و عامل زیبایی و هماهنگی با طراحی نقش مهمی در انتخاب نهایی پوشش سلفون مناسب دارد. می توانید با مراجعه به صفحه های کارت ویزیت سلفون مات و کارت ویزیت سلفون مخملی با انواع دیگر سلفون آشنا شوید.

از مهمترین مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون براق سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت و با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است. جهت مشاهده تمامی کارت ویزیت های دیجیتال ما می توانید از صفحه چاپ کارت ویزیت فوری ما بازدید بفرمایید.

print-products