کارت ویزیت سلفون مخملی

کارت ویزیت سلفون مخملی

چاپ دیجیتال با تحویل 2 ساعته (حداقل تیراژ)


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

سلفون مخملی
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

سلفون مخملی

پوشش سلفون مخملی علاوه بر ویژگی های ذاتی سلفون مثل افزایش مقاومت در برابر رطوبت و پارگی کارتی که روی آن می چسبد، مانند سلفون مات بسیار زیبا بوده، بازتاب نور کمی دارد و مقاومت بالایی در جذب اثر انگشت ایجاد می کند و علاوه بر آن حس لمس بسیار خاص و مخمل گونه ای دارد. اصطکاکی که این پوشش با پوست دست انسان ایجاد می کند مشابه لمس مخملی ظریف و لطیف است. این پوشش برای کارت ویزیت هایی با طراحی خاص و لوکس با رنگ های تیره و کلاسیک بسیار مناسب و چشمگیر است.

انواع سلفون

سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی انواع مختلفی از پوشش سلفونی هستند که وظیفه اصلی آن ها پوشش دادن چاپ و افزایش مقاومت و ماندگاری آن است. این پوشش ها بافتی نازک و مشما گونه داشته و با چسبیدن روی کارت ویزیت از آن در برابر رطوبت و پاره شدن محافظت می کنند. تفاوت اصلی پوشش های سلفونی با یکدیگر بیشتر به زیبایی و هماهنگی با طراحی مربوط می شود. می توانید با مراجعه به صفحه های کارت ویزیت سلفون براق و کارت ویزیت سلفون مات با انواع مدل های دیگر سلفون آشنا شوید.

از مهمترین مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون مخملی سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت و با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است. جهت مشاهده تمامی کارت ویزیت های دیجیتال ما می توانید از صفحه چاپ کارت ویزیت فوری ما بازدید بفرمایید.

گالری تصاویر سلفون مخملی

print-products