کارت ویزیت ساده

چاپ افست کارت ویزیت ارزان

(برای استعلام قیمت کارت ویزیت های افست تماس بگیرید)


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 

محاسبه آنلاین قیمت

کارت ویزیت های ساده با چاپ افست در انواع مدل های سلفون مات، سلفون مخملی، سلفون براق، کتان آلمانی، کتان امباس، گلاسه فیلتر دار، کاتالوگی، گلاسه یو وی (UV)، سوسماری، طرح چرم، طرح چرم یو وی (UV)، مقوایی و انواع طرح های دیگر  با محاسبه آنلاین قیمت و با بالاترین کیفیت در خانه چاپ و گرافیک خدمت شما عزیزان عرضه می گردد.

همچنین می توانید برای مشاهده چاپ افست کارت ویزیت های فانتزی خانه چاپ و گرافیک از صفحه چاپ افست کارت ویزیت های فانتزی ما بازدید نمایید.

چاپ افست کارت ویزیت های ساده چاپی مناسب برای چاپ کارت ویزیت ارزان با تیراژ بالا است. این نوع چاپ به دلیل نیاز به آماده سازی زیاد در تیراژ پایین صرفه اقتصادی ندارد ولی در تیراژ بالا هزینه بسیار مناسبی دارد. زمان چاپ افست بسیار کوتاه تر از قبل شده با اینجال در برخی از تکنیک های چاپی این زمان بسیار طولانی است. در صورتی که چاپ بسیار فوری (حتی تحویل 2 ساعته) مد نظر شماست و یا اینکه به تیراژ کمتری نیاز دارید می توانید از صفحه کارت ویزیت های دیجیتال ساده و یا برای مشاهده تمام کارت ها از صفحه چاپ دیجیتال کارت ویزیت خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

کارت ویزیت ارزان

نوع ساده از کارت ویزیت های چاپ افست یکی از ارزان ترین کارت ویزیت های موجود در بازار است. کارت ویزیت های افست در تیراژ بالا بسیار مقرون بصرفه بوده و کارت ویزیت های افست ساده که از تکنیک های چاپی کمتری نسبت به نوع فانتزی آن استفاده می کند بازهم قیمت کمتری دارد و اگر الویت اصلی شما برای چاپ کارت ویزیت قیمت آن است در همین صفحه یکی از کارت ویزیت های مناسب خود را انتخاب کنید. با این حال توصیه ما این است که الویت اول شما تاثیر گذاری کارتتان باشد نه قیمت آن و اگر به تعداد زیادی کارت ویزیت نیاز ندارید طرح خود را در تیراژ پایین و بصورت کارت ویزیت دیجیتال چاپ کنید تا علاوه بر هزینه پایین و چاپ فوری دقیقا به نتیجه دلخواه خود برسید.

نمونه کارت ویزیت

در صورتی که با کاغذهای مختلف چاپ کارت ویزیت آشنایی ندارید و تمایل دارید از نزدیک با جنس، ضخامت، بافت و ظرافت هریک از کارت ویزیت ها آشنا شوید می توانید با مراجعه حضوری به این مجموعه نمونه کارت ویزیت های مختلف ما را دریافت کنید و هر کارتی که به سلیقه و نیاز شما نزدیک تر است را برای چاپ انتخاب کنید. خانه چاپ و گرافیک به جرات ادعا می کند تولید کننده متنوع ترین کارت های ویزیت در سطح کشور است و در تولید کارت ویزیت با چاپ دیجیتال و چاپ افست دارنده مجهزترین دستگاه های چاپ، پوشش و برش است. لازم به ذکر است که بسیاری از سایت های مشابه از نمونه کارت ویزیت های این مجموعه برای نمایش در سایت خود استفاده می کنند.

print-products