کارت ویزیت فانتزی

چاپ افست کارت ویزیت خاص

(برای استعلام قیمت کارت ویزیت های افست تماس بگیرید)


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب
سلفون مات طلاکوب

چاپ افست کارت ویزیت های فانتزی در انواع مدل های لمینیت برجسته طلاکوب، سلفون مات موضعی، سلفون مات طلاکوب، سلفون مات مخملی، سلفون مات مخملی موضعی، سلفون مات مخملی طلاکوب، لمینیت مات و براق طرح موج، لمینیت برجسته، لمینیت مات و براق دور گرد، لمینیت برجسته مخملی، لمینیت مربعی، لمینیت برجسته ویزیتی، کتان لمینیت امباس، لمینیت دایره ای، طلا کارت و انواع طرح های فانتزی دیگر  با محاسبه آنلاین قیمت و با بالاترین کیفیت در خانه چاپ و گرافیک خدمت شما عزیزان عرضه می گردد.

همچنین می توانید برای مشاهده کارت ویزیت های فانتزی خانه چاپ و گرافیک از صفحه چاپ افست کارت ویزیت های ساده ما بازدید نمایید.

گالری تصاویر کارت ویزیت افست فانتزی

چاپ افست کارت ویزیت های فانتزی چاپی مناسب برای چاپ کارت ویزیت ارزان با تیراژ بالا است. این نوع چاپ به دلیل نیاز به آماده سازی زیاد در تیراژ پایین صرفه اقتصادی ندارد ولی در تیراژ بالا هزینه بسیار مناسبی دارد. زمان چاپ افست بسیار کوتاه تر از قبل شده با اینجال در برخی از تکنیک های چاپی این زمان بسیار طولانی است. در صورتی که چاپ بسیار فوری (حتی تحویل 2 ساعته) مد نظر شماست و یا اینکه به تیراژ کمتری نیاز دارید می توانید از صفحه کارت ویزیت های دیجیتال فانتزی و یا برای مشاهده تمام کارت ها از صفحه چاپ دیجیتال کارت ویزیت خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

کارت ویزیت شیک

کارت ویزیت های فانتزی با چاپ افست در کنار برخی نمونه های کارت ویزیت دیجیتال مانند کارت ویزیت کرافت، کارت ویزیت کتان و کارت ویزیت طلاکوب جزو شیک ترین و خاص ترین کارت ویزیت های موجود هستند. کارت ویزیت های طلاکوب با ضخامت بالا و مخصوصا در رنگ مشکی بسیار زیبا و چشم نواز هستند. علاوه بر جنس کارت و طراحی آن ابعاد کارت ویزیت نیز در زیبایی آن بسیار تاثیرگذار است گاهی طرح شما با ابعاد مربعی بسیار زیبا می شود گاهی برش گوشه های کارت آن را چشم نواز می کند. از ابعاد مختلف و برش های گوناگون برای کارت خود استفاده کنید تا به طرح دلخواه خود برسید و کارتی شیک، فانتزی و خاص بیافرینید.

قیمت کارت ویزیت

قیمت کارت ویزیت ها متناسب با نوع چاپ، نوع کاغذی که روی آن چاپ می شوند، تکنیک چاپی مورد استفاده، پوشش کارت و نوع برش آن با یکدیگر تفاوت دارند. در مورد جنس کاغذ چاپی برخی از کاغذهای مستحکم و سنگین تا چند برابر قیمت کاغذ های نازک تر و سبک را دارند و برخی کارت ها از چند لایه کاغذ استفاده می کنند و قیمت کاغذ آن ها مسلما چند برابر می شود. در مورد نوع چاپ یعنی انتخاب بین چاپ دیجیتال و چاپ افست، که در تیراژ بالا چاپ افست بسیار ارزان تر می باشد. نوع پوشش سلفونی و لمینتی روی کارت ها و استفاده از تکنیک های چاپی مانند یووی و طلاکوب نیز در قیمت آن ها بسیار تاثیرگذار هستند.

print-products