چاپ افست کارت ویزیت

کارت ویزیت ارزان ساده و فانتزی

کارت ویزیت ساده

کارت ویزیت ساده

چاپ افست کارت ویزیت ارزان

کارت ویزیت فانتزی

کارت ویزیت فانتزی

چاپ افست کارت ویزیت خاص

انواع کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت به دو شیوه دیجیتال و افست انجام می گردد. چاپ دیجیتال، چاپی فوری است و در مدل های ساده تر تنها در 2 ساعت چاپ و آماده تحویل می شود می توانید مدل های متنوع آن را در صفحه کارت ویزیت دیجیتال مشاهده بفرمایید. چاپ افست چاپی متناسب با تیراژ بالاست و خود به دو دسته ساده و فانتزی تقسم می شود. در پایین می توانید با انواع مدل های کارت ویزیت افست آشنا شوید.

کارت ویزیت های فانتزی: کارت ویزیت های فانتزی خانه چاپ و گرافیک در انواع مدل های لمینیت برجسته طلاکوب، سلفون مات موضعی، سلفون مات طلاکوب، سلفون مات مخملی، سلفون مات مخملی موضعی، سلفون مات مخملی طلاکوب، لمینیت مات و براق طرح موج، لمینیت برجسته، لمینیت مات و براق دور گرد، لمینیت برجسته مخملی، لمینیت مربعی، لمینیت برجسته ویزیتی، کتان لمینیت امباس، لمینیت دایره ای و طلا کارت جزو کارت ویزیت های بسیار خاص و شکیل محسوب می شوند و در تیراژ بالا قیمت های مناسبی نیز دارند.

کارت ویزیت های ساده: کارت ویزیت های ساده خانه چاپ و گرافیک در انواع مدل های سلفون مات، سلفون مخملی، سلفون براق، کتان آلمانی، کتان امباس، گلاسه فیلتر دار، کاتالوگی، گلاسه یو وی (UV)، سوسماری، طرح چرم، طرح چرم یو وی (UV) و مقوایی پشت طوسی از جمله کارت ویزیت هایی هستند که علاوه بر زیبایی و استحکام دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و در تیراژ بالا نسبت به سایر کارت ویزیت ها بسیار ارزان محسوب می شوند.

چاپ کارت ویزیت ارزان

چاپ افست کارت ویزیت در تیراژ بالا چاپی بسیار ارزان است مخصوصا نوع ساده کارت ویزیت های افست یکی از ارزان ترین و بصرفه ترین کارت ویزیت های موجود در بازار برای چاپ در تیراژ بالاست. البته پیشنهاد ما این است که الویت اصلی برای چاپ کارت ویزیت را تاثیرگذاری آن بدانید و فاکتور قیمت را به عنوان الویت بعدی در نظر بگیرید. زمان چاپ کارت ویزیت به شیوه افست زیاد تر از چاپ دیجیتال است و تیراژ چاپی نیز حداقل 1000 عدد است ولی اگر به این تعداد نیاز دارید قیمت هر عدد کارت ویزیت بسیار ارزان و بصرفه خواهد شد.

اندازه کارت ویزیت

اندازه کارت ویزیت های افست بنابر نوعی که انتخاب می کنید متغیر است اما در بخش کارت ویزیت دیجیتال می توانید برای هر نوع کارتی هر سایزی که می خواهید انتخاب کنید. اندازه های موجود در کارت ویزیت های افست شامل اندازه های استاندارد مربع 55*55 میلی متر، مربع نامتقارن 56*59 ،سایز استاندارد مستطیل 48*85 و مستطیل کشیده 60*90 میلی متری هستند. برای تاثیرگذاری هرچه بیشتر کارت بایستی جنس کارت ویزیت، طراحی و اندازه کارت ویزیت با یکدیگر تناسب و هارمونی داشته باشند.

print-products