کارت ویزیت مغز رنگی سه لایه

کارت ویزیت لوکس

چاپ خاص ترین کارت ویزیت ها

کارت ویزیت سه لایه

کارت ویزیت مغز رنگی

سه لایه، ضخیم و مستحکم

چاپ متالایز نقره ای مات

کارت ویزیت متالایز

با رنگ نقره ای زیبا و خاص

مقوای-سبز-طلاکوب

کارت ویزیت 800 گرمی طلاکوب

طلاکوب مشکی، ضخیم و خاص

کارت ویزیت پی وی سی براق

کارت ویزیت پی وی سی

pvc مات، براق، صدفی و متالیک

کارت ویزیت های لوکس مناسب سخت پسندان و افرادی با سلیقه عالی که به دنبال کارت ویزیت خاص هستند.

کارت ویزیت متالایز: کارت ویزیت های متالایز با رنگ نقره خاص خود بدون نیاز به طلاکوبی و نقره کوبی می توانند رنگ زیبا و واقعی نقره ای را در پس زمینه خود داشته باشند. این جنس کاغذ همراه با یک طراحی خوب و مینیمال می تواند کارت ویزیت بسیار شکیل و خاصی را برای شما به ارمغان بیاورد.

کارت ویزیت طلاکوب: این کارت ویزیت با ضخامت بسیار بالای 800 گرمی خود و استفاده از تکنیک طلاکوبی در آن بسیار زیبا، مستحکم، مقاوم است. کارتی با کیفیت و اعلا مناسب مصارف خاص.

کارت ویزیت مغز رنگی: این کارت ویزیت تعریف جدیدی از لوکس بودن یک کارت ویزیت بوجود آورده است. چاپ روی دو گلاسه 300 گرمی انجام می شود و در دوطرف مغزی آن که از بهترین نوع مقوای رنگی با ضخامت بالاست چسبانده می شود. کارتی با حاشیه های رنگی، بسیار ضخیم و مقاوم.

کارت ویزیت pvc: کارت ویزیت های پی وی سی به دلیل بهره مندی از جنسی کاملا ضدآب و مقاوم، بسیار متفاوت تر از کارت های کاغذی هستند. کارتی تمام ضد آب در مدل های براق، مات، متالیک و صدفی متناسب با هرنوع طراحی.

همچنین برای مشاهده کارت ویزیت های بافت دار و فانتزی ما می توانید از صفحه کارت ویزیت های فانتزی خانه چاپ و گرافیک دیدن نمایید

پرسش های متداول

قیمت کارت ویزیت های لوکس چقدر است؟

این کارت ها در مدل های کاملا متفاوت و با شیوه های مختلفی تولید می شوند و قیمت های بسیار متفاوتی دارند. کارت ویزیت زیبای سلفون مخملی جزو ارزان ترین کارت ویزیت های لوکس محسوب می شود.

کیفیت کارت ویزیت های لوکس چگونه است؟

دسته بندی لوکس کارت ویزیت ها نشانگر بالاترین کیفیت در تولید این کارت هاست. کیفیت چاپ تک تک این کارت ها بسیار بالا بوده و از نظر کیفیت بدنه، کارت های پی وی سی کاملا ضد آب و مستحکم اند، کارت مشکی طلاکوب با ضخامت 800 گرمی خود نزدیک 3 برابر سایر کارت ها ضخامت دارد، کارت ویزیت 3 لایه ما که بالاترین ضخامت موجود در کارت ویزیت ها را دارد و بسیار مقاوم و ماندگار است و سلفون مخملی در صورت انتخاب ضخامت 600 گرمی ضخیم و بسیار مقاوم خواهد بود

تحویل 2 ساعته مربوط به چه کارت هایی است؟

بجز کارت ویزیت سلفون مخملی با ضخامت 300 گرمی سایر کارت های این صفحه به دلیل مراحل پیچیده ساخت هیچکدام امکان چاپ 2 ساعته را ندارند.

حداقل تیراژ چاپ کارت ویزیت چه تعدادی است؟

بجز کارت ویزیت طلاکوب با حداقل تیراژ 500 عددی سایر کارت ویزیت های این دسته را می توانید با تیراژ 100 عدد به بالا سفارش دهید.

در تیراژ بالاتر می توان به قیمت ارزان تری سفارش داد؟

کارت ویزیت های لوکس جزو کارت های با کیفیت بوده و قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر کارت ها دارند، با این حال بطور خودکار با افزایش تیراژ تخفیف ویژه ای روی قیمت نهایی کارت شما اعمال می شود. همچنین می توانید کارت ویزیت خود را از دسته کارت ویزیت های ساده و کارت ویزیت های فانتزی ما انتخاب کنید و با ضخامت 600 گرمی آن را به کارتی کاملا لوکس، زیبا و مقاوم تبدیل کنید.

برای چاپ در تیراژ 1000 عددی یا بالاتر بهتر است از کارت ویزیت های افست فانتزی ما بازدید نمایید و از کارت های بسیار با کیفیت آن انتخاب خود را نهایی کنید.

print-products