کارت ویزیت فابریانو چکشی

چاپ دیجیتال کارت ویزیت فابریانو چکشی

تحویل دو ساعته (حداقل تیراژ)


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

کارت ویزیت فابریانو چکشی
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

کارت ویزیت فابریانو

کارت ویزیت های فابریانو جنسی مقوایی و ضخامتی بالاتر از کاغذهای گلاسه و بافتی کاملا مشخص دارند. این بافت زیبا لمسی خوشایند به دستان شما منتقل می کند و به دلیل بافت دار بودن این نوع کارت پوشش های سلفون و لمینت به خوبی روی آن ها نمی شیند و از نظر مقاوت در برابر رطوبت نسبت به کارت ویزیت های گلاسه با پوشش سلفون و لمینت ضعیف تر می باشند این کارت ویزیت ها در چهار دسته فابریانو معمولی، فابریانو چکشی، فابریانو مویی کرم و فابریانو صدفی چاپ می شوند که هر کدام از نظر بافت با یکدیگر تفاوت دارند. می توانید با مراجعه به صفحه کارت ویزیت فابریانو با سایر مدل های این کارت ویزیت محبوب آشنا شوید و بهترین گزینه را برای چاپ کارت ویزیت خود انتخاب کنید.

فابریانو چکشی

کارت ویزیت فابریانو چکشی از دسته کارت ویزیت های متنوع و بافت دار فابریانو محسوب می شود. این کارت ویزیت با ضخامت بالا و رنگ سفید و بافت زیبای خود انواع طراحی به خوبی روی آن می نشیند و جلوه زیبایی ایجاد می کند اما بهتر است طرح شما بیش از حد شلوغ نباشد. بافت این نوع کارت به صورت فرورفتگی های ریزی است که در سرتاسر کارت پراکنده شده اند و مانند این است که با ضربات چکش به مقوای فابریانو جلوه خاص و زیبایی داده شده است. این کارت مانند سایر کارت ویزیت های فابریانو و تمامی کارت ویزیت های بافت دار دیگر پوشش سلفون یا لمینت روی آن قرار نمی گیرد و  بخاطر بافت مقوایی خود و عدم مقاومت در برابر رطوبت بایستی در نگهداری آن دقت بیشتری به خرج دهید.

چاپ کارت ویزیت های فابریانو در خانه چاپ و گرافیک به صورت چاپ دیجیتال انجام می شود. از مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است. برای مشاهده تمام کارت ویزیت های دیجیتال خانه چاپ و گرافیک از صفحه چاپ کارت ویزیت فوری ما بازدید نمایید.

print-products