چاپ افست پوستر

چاپ مقرون بصرفه و ارزان در تیراژ بالا

برای چاپ افست و دیجیتال پوستر به صفحه چاپ بروشور مراجعه نمایید.


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ پوستر ارزان

چاپ افست پوستر ، چاپی مناسب برای چاپ پوستر ارزان با تیراژ بالا است. این نوع چاپ به دلیل نیاز به آماده سازی زیاد در تیراژ پایین صرفه اقتصادی ندارد ولی در تیراژ بالا هزینه بسیار مناسبی دارد. زمان چاپ افست بسیار کوتاه تر از قبل شده  با اینجال در برخی از تکنیک های چاپی این زمان بسیار طولانی است. در صورتی که چاپ بسیار فوری مد نظر شماست و یا اینکه به تیراژ کمتری نیاز دارید می توانید از صفحه چاپ دیجیتال پوستر خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

پوستر تبلیغاتی

پوستر تبلیغاتی یکی از بهترین ابزار ها برای برندسازی و تبلیغات محصولات شماست. به دلیل پایین بودن قیمت چاپ افست پوستر در تیراژ بالا، این نوع چاپ برای چاپ پوستر های تبلیغاتی بسیار مناسب است. پوستر برخلاف بروشور نسبت عکس به متن بیشتری دارد بطوری که بروشور از عکس های کم و متن های زیاد و پوستر معمولا از عکس های بزرگ و باکیفیت و متن های کوتاه و مهم تشکیل شده است. پوستری می تواند در امر تبلیغات موثر تر باشد که بتواند در یک لحظه دیده شدن جلب توجه کرده و چشمان بیننده را به سمت خود بکشاند. برای همین یک پوستر تبلیغاتی نباید مملو از متون ریز و درشت و شلوغ و شلخته باشد. یک عکس جذاب چند تیتر مناسب و رعایت محل نصب پوستر در طراحی اولیه پوستر تبلیغاتی از نکات مهم یک پوستر موفق است. یک پوستر تیره روی یک دیوار تیره به آسانی گم می شود و یک پوستر روشن روی یک دیوار روشن جلوه خوبی ندارد. هنگام طراحی پوستر تبلیغاتی حتما به محل نصب پوستر دقت فرمایید.

چاپ پوستر ارزان

چاپ افست در تیراژ بالا چاپی کاملا ارزان محسوب می شود. قیمت چاپ پوستر در تیراژ ۱۰۰۰ عدد و بیشتر از هرنوع چاپ دیجیتالی مناسب تر و کاملا مقرون بصرفه است اما به دلیل هزینه های آماده سازی برای چاپ تعداد پایین مناسب نیست و تیراژ چاپی آن در بسیاری از موارد از هزار عدد به بالاست. بنابر این جهت تبلیغات وسیع و گسترده از چاپ افست استفاده کنید. تبلیغات خود را در تیراژ وسیع و با قیمت عالی چاپ کرده و برندسازی کنید. کیفیت چاپ افست نیز به دلیل استفاده از رنگ های پنتوم بسیار مناسب است. چاپ افست به دلیل آماده سازی های زیاد قبل از چاپ زمان طولانی تری برای چاپ نیاز دارد و امکان اصلاح و بهبود طرح یا رفع اشکال در آن بسیار دشوار است اما وقتی به طرح مناسبی رسیدید چاپی بسیار ارزان و مناسب برای تیراژهای بالاست. قیمت ارزان، چاپ سریع پس از آماده سازی و کیفت بالا از مزایای چاپ افست پوستر نسبت به چاپ دیجیتال پوستر است. طراحی و چاپ پوستر ارزان و باکیفیت در خانه چاپ و گرافیک.

print-products