تقویم رومیزی تاجدار

تقویم رومیزی 1401 با لوگو شما


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
تقویم رومیزی
ابعاد تقویم رومیزی

چاپ تقویم های رومیزی جدید در 6 مدل متفاوت انجام می شود. تقویم رومیزی تاجدار، تقویم های گیره دار، تقویم رومیزی دو قلو و دفترچه یادداشت رومیزی. برای مشاهده تمام تقویم های رومیزی به صفحه تقویم رومیزی و برای مشاهده تمام تقویم ها و سررسید های 1401 مجموعه ما به صفحه چاپ تقویم خانه چاپ و گرافیک مراجعه بفرمایید.

پایه عمودی و افقی موبایل
پایه خودکار و جعبه یادداشت

تقویم 1401

برای چاپ تقویم و سالنامه جهت هدیه دادن و برندینگ شرکت خود منتظر روزهای پایانی سال نمانید. روزهای شلوغ و پرازدحام پایان سال زمان مناسبی برای طراحی و چاپ باکیفیت تقویم و سررسید شما نخواهد بود. از همین الان برای چاپ با کیفیت سالنامه و تقویم خود اقدام کنید و با خیال راحت منتظر آغاز سال نو باشید. چاپ با کیفیت و ارزان سررسید و تقویم 1401 با جلد خارجی بسیار ماندگار و طراحی حرفه ای مناسب برندینگ

تقویم رومیزی تاجدار

تقویم تاجدار با داشتن جایگاهی بزرگ در بالای تقویم برای قرار گیری لوگو شما گزینه ای عالی برای برندینگ مجموعه شماست. این تقویم با دارا بودن پایه نگهداره موبایل در حالت های افقی و عمودی، جاخودکاری و محفظه برگه های یادداشت برداری ابزاری کاربردی برای هر میزی است. این تقویم امکان اختصاصی سازی بالایی دارد و می توانید با چاپ اختصاصی روی تمامی برگه ها و بخش لوگوی بدنه تقویم خود را متمایز کنید.

رنگ بندی متنوع

سفارشی سازی تقویم

شخصی سازی تقویم

برای سفارشی سازی تقویم خود مطابق تصویر در صورت سفارش حداقل 500 عددی تمامی برگه های چاپی تقویم مطابق درخواست شما و با لوگو و رنگ سازمانی و تصاویر شما متمایز می شوند. سفارشی سازی بدنه تقویم نیز در قسمت لوگو امکان پذیر است و در صورت تمایل می توانید بخش پایین روبروی بدنه را نیز بصورت سفارشی (مشمول هزینه مازاد) با لوگو یا شعار سازمانی خود مزین کنید.

مشخصات تقویم

گالری تصاویر تقویم رومیزی تاجدار

print-products