تقویم رومیزی گیره چپ

تقویم 1401 با یادآور کارهای روزانه


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
تقویم رومیزی گیره چپ
مشخصات تقویم رومیزی گیره چپ

چاپ تقویم های رومیزی جدید در 6 مدل متفاوت انجام می شود. تقویم رومیزی تاجدار، تقویم های گیره دار، تقویم رومیزی دو قلو و دفترچه یادداشت رومیزی. برای مشاهده تمام تقویم های رومیزی به صفحه تقویم رومیزی و برای مشاهده تمام تقویم ها و سررسید های 1401 مجموعه ما به صفحه چاپ تقویم خانه چاپ و گرافیک مراجعه بفرمایید.

تقویم 1401

برای چاپ تقویم و سالنامه جهت هدیه دادن و برندینگ شرکت خود منتظر روزهای پایانی سال نمانید. روزهای شلوغ و پرازدحام پایان سال زمان مناسبی برای طراحی و چاپ باکیفیت تقویم و سررسید شما نخواهد بود. از همین الان برای چاپ با کیفیت سالنامه و تقویم خود اقدام کنید و با خیال راحت منتظر آغاز سال نو باشید. چاپ با کیفیت و ارزان سررسید و تقویم 1401 با جلد خارجی بسیار ماندگار و طراحی حرفه ای مناسب برندینگ

تقویم رومیزی گیره چپ

تقویم های رومیزی گیره دار با داشتن مکانی برای نصب یادآوری های روزانه ابزاری بسیار مفید برای برنامه ریزی و فراموش نکردن وظایف و اهداف روزانه است. این تقویم با داشتن عرض بیشتر نسبت به تقویم گیره راست تقویم بزرگتر و خواناتری دارد و با قابلیت های بالای خود نظیر پایه موبایل، جا خودکاری و محفظه یادداشت وسیله ای بسیار کاربردی و مناسب برای هدیه دادن به کارکنان و همکاران در آستانه سال نو است.

ویژگی تقویم رومیزی گیره چپ

سفارشی سازی تقویم

سفارشی سازی برگه ها

برای سفارشی سازی تقویم خود مطابق تصویر در صورت سفارش حداقل 500 عددی تمامی برگه های چاپی تقویم مطابق درخواست شما و با لوگو و رنگ سازمانی و تصاویر شما متمایز می شوند. سفارشی سازی بدنه تقویم نیز در بخش A مطابق تصویر بصورت تک رنگ قابل انجام است (چاپ دو رنگ مشمول هزینه مازاد است) و در صورت تمایل می توانید بخش B روی بدنه را نیز بصورت سفارشی (مشمول هزینه مازاد) با لوگو یا شعار سازمانی خود مزین کنید.

شخصی سازی بدنه تقویم

گالری تصاویر

print-products