جعبه یاددشات رومیزی

پایه رومیزی برگ یادداشت


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
رومیزی یادداشتی

چاپ تقویم های رومیزی جدید در 6 مدل متفاوت انجام می شود. تقویم رومیزی تاجدار، تقویم های گیره دار، تقویم رومیزی دو قلو و دفترچه یادداشت رومیزی. برای مشاهده تمام تقویم های رومیزی به صفحه تقویم رومیزی و برای مشاهده تمام تقویم ها و سررسید های 1401 مجموعه ما به صفحه چاپ تقویم خانه چاپ و گرافیک مراجعه بفرمایید.

تقویم 1401

برای چاپ تقویم و سالنامه جهت هدیه دادن و برندینگ شرکت خود منتظر روزهای پایانی سال نمانید. روزهای شلوغ و پرازدحام پایان سال زمان مناسبی برای طراحی و چاپ باکیفیت تقویم و سررسید شما نخواهد بود. از همین الان برای چاپ با کیفیت سالنامه و تقویم خود اقدام کنید و با خیال راحت منتظر آغاز سال نو باشید. چاپ با کیفیت و ارزان سررسید و تقویم 1401 با جلد خارجی بسیار ماندگار و طراحی حرفه ای مناسب برندینگ

جعبه یادداشت رومیزی

در صورتی که به تقویم نیاز ندارید استفاده از یک وسیله برای یادداشت برداری روزانه و نگهداری برگه های یادداشت، پایه موبایل و خودکار وسیله ای برای مرتب کردن میز شماست. این جعبه یادداشت رومیزی شامل یک پایه نگهدارنده موبایل بصورت افقی و عمودی، یک جا خودکاری و 100 برگ کاغذ با ابعاد 9.5 در 9.5 سانتی متر است و کلیه نیاز های شما در یادداشت نویسی و نوشتن وظایف و اهداف روزانه بصورت فیزیکی را برطرف می کند.

سفارشی سازی جعبه یادداشت

سفارشی سازی برگه ها

برای سفارشی سازی جعبه یادداشت خود مطابق تصویر تمامی برگه های چاپی یادداشت مطابق درخواست شما و با لوگو و رنگ سازمانی و تصاویر شما متمایز می شوند. سفارشی سازی بدنه جعبه یادداشت نیز در قسمت A مشخص شده در تصویر با چاپ تک رنگ امکان پذیر است (چاپ دو رنگ مشمول هزینه مازاد است) و در صورت تمایل می توانید بخش های B و C (قسمت سبز هاشور خورده) را نیز بصورت سفارشی (مشمول هزینه مازاد) با لوگو یا شعار سازمانی خود مزین کنید.

گالری تصاویر

print-products