تقویم رومیزی دو قلو

تقویم رومیزی 1401 و دفترچه یادداشت


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
تقویم رومیزی دوقلو
ویژگی های تقویم دو قلو
ویژگی های تقویم دو قلو

چاپ تقویم های رومیزی جدید در 6 مدل متفاوت انجام می شود. تقویم رومیزی تاجدار، تقویم های گیره دار، تقویم رومیزی دو قلو و دفترچه یادداشت رومیزی. برای مشاهده تمام تقویم های رومیزی به صفحه تقویم رومیزی و برای مشاهده تمام تقویم ها و سررسید های 1401 مجموعه ما به صفحه چاپ تقویم خانه چاپ و گرافیک مراجعه بفرمایید.

تقویم 1401

برای چاپ تقویم و سالنامه جهت هدیه دادن و برندینگ شرکت خود منتظر روزهای پایانی سال نمانید. روزهای شلوغ و پرازدحام پایان سال زمان مناسبی برای طراحی و چاپ باکیفیت تقویم و سررسید شما نخواهد بود. از همین الان برای چاپ با کیفیت سالنامه و تقویم خود اقدام کنید و با خیال راحت منتظر آغاز سال نو باشید. چاپ با کیفیت و ارزان سررسید و تقویم 1401 با جلد خارجی بسیار ماندگار و طراحی حرفه ای مناسب برندینگ

تقویم رومیزی دو قلو

تقویم دو قلو با داشتن دفترچه یادداشتی در کنار تقویم قرار گرفته روی آن امکان نوت برداری و افزودن یادداشت های روزانه و برنامه ریزی را بسیار آسان تر می کند. وجود این ابزار دو کاره به عنوان تقویم و دفترچه یادداشت باعث مرتب شدن میز و نمایش بهتر خود می گردد این تقویم با کاربرد بالای خود و مراجعه مکرر به آن وسیله ای عالی برای برندینگ و نمایش آرم و لوگوی شما روی هر میزی است که قرار می گیرد.

سفارشی سازی تقویم

سفارشی سازی برگه تقویم

برای سفارشی سازی تقویم خود مطابق تصویر در صورت سفارش حداقل 500 عددی تقریبا تمامی برگه های چاپی تقویم مطابق درخواست شما و با لوگو و رنگ سازمانی و تصاویر شما متمایز می شوند. سفارشی سازی بدنه تقویم نیز در دو قسمت A و B مشخص شده در تصویر با چاپ تک رنگ امکان پذیر است (چاپ دو رنگ مشمول هزینه مازاد است) و در صورت تمایل می توانید بخش C (قسمت سبز هاشور خورده) را نیز بصورت سفارشی (مشمول هزینه مازاد) با لوگو یا شعار سازمانی خود مزین کنید.

سفارشی سازی بدنه تقویم

گالری تصاویر تقویم رومیزی دو قلو

print-products