کارت ویزیت ضخیم

چاپ دیجیتال کارت ویزیت 600 گرمی

ازین پس برای چاپ کارت ویزیت ضخیم نیازی به این صفحه ندارید و می توانید در صفحه مربوط به هر کارت ویزیت گزینه گرماژ 600 گرمی را انتخاب کنید و کارت ویزیتی مستحکم و مقاوم چاپ کنید.

گرماژ 600 گرمی

گرماژ یک کارت ویزیت را بر اساس وزن هر متر مربع از آن کارت در نظر می گیرند. بعنوان مثال کارت ویزیت های گلاسه معمولی گرماژ 300 گرمی دارند یعنی وزن هر متر مربع کاغذی که آن کارت ویزیت با آن ساخته می شود 300 گرم است. با این توصیف کارت ویزیت های ضخیم این مجموعه با گرماژ 600 گرمی، وزن و ضخامتی 2 برابر کارت ویزیت های معمولی دارند. متناسب با افزایش 2 برابری جرم و ضخامت این کارت ها استحکام و مقاومت این کارت ها نیز بسیار بیشتر از کارت های معمولی می شود. این ضخامت بالا مناسب افرادی است که خواهان کارت ویزیتی با انعطاف کم، مقاوم، سخت و ماندگار هستند.

انواع کارت ویزیت ضخیم

این کارت ویزیت ها با کاغذ گلاسه با گرماژ 600 گرمی تولید می شوند. این کاغذ گلاسه به دلیل ماهیت کاغذ خود جاذب رطوبت بوده و بعد از چاپ بایستی پوششی از جنس سلفون و یا لمینت روی آن نصب شود. در صورتی که ترجیح می دهید کارت شما کمی منعطف و نرم باشد و ضخامت آن ها در همین حد باقی بماند از بین دو پوشش سلفون مات و سلفون براق بنا به سلیقه خود و هماهنگی با طرحتان یکی را انتخاب کنید. و در صورتی که مایلید کارت شما سخت و غیرمنعطف تر شود و ضخامتش بازهم بیشتر شود از بین دو پوشش لمینت مات و لمینت براق یکی را انتخاب کرده و کارت خود را از ما تحویل بگیرید.

کارت ویزیت های ضخیم خانه چاپ و گرافیک با وزن ۶۰۰ گرمی خود باعث ایجاد استحکام و ماندگاری بسیار بالای کارت های ویزیت شده و با ایجاد حس لمس خوشایند در این کارت ها آن ها را به کارت هایی خاص و با پرستیژ تبدیل می کند. به علت زمان بر بودن مراحل آماده سازی این کارت ها امکان چاپ 2 ساعته آن ها در حال حاضر وجود ندارد. در صورت نیاز به کارت ویزیتی فوری با ظاهر مشابه می توانید از کارت ویزیت سلفون 2 ساعته و کارت ویزیت لمینت 2 ساعته خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

print-products