کارت ویزیت سلفون مات ضخیم

چاپ دیجیتال کارت ویزیت 600 گرمی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022  2910  8444  0229  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ کارت ویزیت فوری لمینیت مات
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

گرماژ ۶۰۰ گرمی

گرماژ یک کارت ویزیت را بر اساس وزن هر متر مربع از آن کارت در نظر می گیرند. بعنوان مثال کارت ویزیت های گلاسه معمولی گرماژ ۳۰۰ گرمی دارند یعنی وزن هر متر مربع کاغذی که آن کارت ویزیت با آن ساخته می شود ۳۰۰ گرم است. با این توصیف کارت ویزیت های ضخیم این مجموعه با گرماژ ۶۰۰ گرمی، وزن و ضخامتی ۲ برابر کارت ویزیت های معمولی دارند. متناسب با افزایش ۲ برابری جرم و ضخامت این کارت ها استحکام و مقاومت این کارت ها نیز بسیار بیشتر از کارت های معمولی می شود. این ضخامت بالا مناسب افرادی است که خواهان کارت ویزیتی با انعطاف کم، مقاوم، سخت و ماندگار هستند. برای مشاهده کارت ویزیت های سلفون مات معمولی از صفحه کارت ویزیت سلفون مات 300 گرمی با تحویل 2 ساعته دیدن فرمایید.

سلفون مات

پوشش سلفون مات علاوه بر ویژگی های ذاتی سلفون مثل مقاومت در برابر رطوبت و پارگی بسیار شکیل بوده، بازتاب نور کمی دارد و مقاومت بالایی در جذب اثر انگشت ایجاد می کند(لک نمی شود) و برای کارت ویزیت هایی با طراحی رنگ های تیره و کلاسیک بسیار مناسب است. ضخامت این کارت ها بخاطر کاغذ گلاسه ضخیم استفاده شده در آن هاست و پوشش سلفون ماتی که روی کارت کشیده می شود تغییری در انعطاف و ضخامت آن نمی گذارد. اما در صورتی که ترجیج می دهید کارت ویزیت ضخیم شما براق باشد و رنگ های زنده و درخشان موجود در طراحی شما را به خوبی به نمایش بگذارد می توانید از صفحه کارت ویزیت سلفون براق ضخیم بازدید نمایید و با توجه به نیاز خود بهترین مورد را برای چاپ کارت ویزیت خود برگزینید.

کارت ویزیت های ضخیم امکان چاپ ۲ ساعته ویژه ما را ندارند، در صورت نیاز به چاپ ۲ ساعته از سایر کارت ها در صفحه چاپ فوری کارت ویزیت ما دیدن فرمایید.

از مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها ۲ ساعت و با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است.

print-products