چاپ لیبل افست

چاپ لیبل ارزان در تیراژ بالا


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
لیبل شیشه ای

چاپ افست لیبل (برچسب) و استیکر چاپی مناسب برای چاپ لیبل با تیراژ بالا است. این نوع چاپ به دلیل نیاز به آماده سازی زیاد در تیراژ پایین صرفه اقتصادی ندارد ولی در تیراژ بالا هزینه بسیار مناسبی دارد. زمان چاپ افست نیز بسیار کوتاه تر از قبل شده ولی با اینجال در برخی از تکنیک های چاپی این زمان بسیار طولانی است. در صورتی که چاپ بسیار فوری مد نظر شماست و یا اینکه به تیراژ کمتری نیاز دارید می توانید از صفحه چاپ دیجیتال لیبل با تحویل دو ساعته خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

لیبل ارزان

چاپ لیبل و برچسب ارزان در تیراژ بالا به شیوه چاپ افست. در این نوع چاپ حداقل تیراژ 1000 عدد می باشد و امکان انتخاب سایز دلخواه مانند چاپ دیجیتال میسر نیست در عوض در این تیراژ و بالاتر قیمت ارزان تری از چاپ دیجیتال دارد. این نوع چاپ مخصوص سازمان ها یا تولیدکنندگان محصولات با تیراژ بالاست که از یک نوع لیبل به تعداد بالا چاپ می کنند. در صورتی که تعداد کمتری لیبل نیاز دارید یا می خواهید لیبل شما دقیقا متناسب با اندازه نیاز خود باشد و با تغییر اندازه قیمت آنی را مشاهده نمایید از صفحه چاپ دیجیتال لیبل بازدید نمایید.

برچسب اموال

برچسب اموال یا همان لیبلی که روی اموال سازمانی، دولتی یا خصوصی و شخصی چسبانده می شود تکه کاغذ کوچک و چاپ شده ای است که یک طرف آن خاصیت چسبندگی دارد و می توان آن را روی هر وسیله ای چسباند. برچسب اموال معمولا برای ادارات و سازمان ها چاپ و استفاده می شود بنابراین برای اینکه هزینه مناسبی در تیراژ بالا داشته باشد بهتر است که از چاپ افست برای آن استفاده شود. با این حال برای چاپ برچسب های متفاوت در تیراژهای کمتر بهتر است از چاپ دیجیتال برای چاپ برچسب اموال استفاده کرد.

print-products