graphic design websites

10 وبلاگ طراحی گرافیکی که باید بخوانید

اگر قصد شروع یادگیری طراحی کارهای گرافیکی را دارید یا خود طراح حرفه ای هستید، اگر برای چاپ کارت ویزیت خود قصد طراحی لوگو یا طرح کلی کارت را دارید، و یا اگر می خواهید برای کسب و کار نوپای خود هویت بصری با سلایق خود طراحی کنید، با خواندن این مقاله با 10 وبسایت بسیار مفید برای آموزش، افزایش خلاقیت و دیدن نمونه های عالی از کارهای طراحان بین المللی آشنا خواهید شد و با ذهنی باز و آشنا با جدیدترین اصول روز طراحی خود را انجام دهید.

مجله خلاقیت ادوبی
  1. Adobe Creative Magazine

وبلاگی از شرکت ادوبی، سازنده فوتوشاپ و بسیاری از مهم ترین ابزار های تولید محتوای گرافیکی. این وبلاگ به صورت اپلیکیشن برای گوشی های موبایل قابل دسترس است که مناسب برای افرادی است که نیاز به خلاقیت، یادگیری و اطلاعاتی در خصوص آخرین و به روزترین طرح های گرافیکی دارند. با این وبلاگ توانایی ها و مهارت های خود را با شرکت کردن در چالش های به روز طراحی و یا نکات مهم و کلیدی فوتوشاپ توسعه دهید. همچنین می توانید از انواع فونت ها و تاریخچه ی اموجی ها از این وبلاگ استفاده کنید.

مدرسه طراحی کنوا

2. Canva Design School

ممکن است درمورد مدرسه ی طراحی کنوا  و دوره های آنلاین و رایگان آن شنیده باشید. با این حال در این مدرسه دیجیتال اخیرا مقاله ای در مورد خدمات و ارتباط با انجمن خلاقیت منتشر کرده اند که خواندن آن را به تمامی طراحان گرافیکی توصیه می نماییم. در این وبسایت از راهنمای طراحی جلد کتاب تا 404 طراحی منحصربفرد را خواهید یافت.

AIGA eye on design

3. AIGA Eye on Design

وبسایت موفق AGIA Eye نه تنها اخرین آثار خلاقانه هنرمندان نوظهور را ارائه می دهد و گزارشی از روند های اخیر طراحی در اختیار شما می گذارد، بلکه یک سازمان غیرانتفاعی 501 نفره از هنرمندان را نیز اداره می کند.  AGIA توسط یک انجمن تخصصی طراحی ایجاد شده که دارای دسته بندی های بی شمار ی است که عطش شما را نسبت به طراحی های گرافیکی سیراب می کند

wix.com

4. High on Design

وبسایت از طرف سازنده ی سایت بسیار معروف Wix، سازنده وبسایت ویکس شروع به فعالیت دیگری کرده و و بلاگی ویژه در مورد طراحی اختصاص داده است. اگر می خواهید از آموزش رایگان طراحی برخوردار شوید، مصاحبه های هنرمندان خلاق را بخوانید و کتاب هایی که معرفی می کنند را تهیه کنید. اگر به شخصه برندی را راه اندازی کرده اید، و یا به دنبال پیشنهادها برای نشان دادن کار خود هستید این بلاگ برای موفق شدن در طراح گرافیک شدن بسیار ضروری است.

creative bloq

5. Creative Bloq

این وبلاگ یکی از  شناخته شده ترین پلتفرم ها برای خلاقیت های تخصصی گرافیکی است. در این وبلاگ می توانید آخرین اخبار روز دنیا، خلاقیت ها و راهنمایی هایی را دریافت کنید.  پیوسته این وبلاگ را چک کنید تا از لوگوهای ورزشی، فیلم ها و فروش نرم افزارهای طراحی باخبر شوید. همچنین می توانید از گفته های کارشناسانی که در مورد بهترین خدمات سایت میزبان گفته اند و یا دانلود فونت های رایگان برخوردار شوید.

site point

6. Site Point

آیا شما کارآفرینی هستید که در جست و جوی آموزش های به روز طراحی هستید و یا میخواهید یک مهارت جدید مانند  JavaScript را به خود بیاموزید؟ این وبلاگ آن چیزی که شما نیاز دارید را در اختیار شما می گذارد. می توانید نکاتی در مورد طراحی و ساخت پورتفولیو  آنلاین و یا آموزش توسعه برند خود استفاده کنید. همچنین شامل خدماتی مانند کتاب الکترونیکی است که با عضو این وبلاگ شدن می توانید از آن بهره مند شوید.

inspiration grid

7. Inspiration Grid

آیا می خواهید بدانید رهبران گرایش های طراحی در چه زمینه ای فعالیت می کنند؟ این وبلاگ اطلاعاتی در مورد خلاقان طراحی و زمینه ای که در حال حاضر مشغول آن هستند را در اختیار شما می گذارد. دسته بندی هزاران وبلاگ با موضوعات متنوعی مانند طراحی لوگو و تکنولوژی که شاید شما به آن علاقه داشته باشید را دارد. اگر به دنبال طراحی لوگو بر روی بسته بندی و یا طراحی حروف خلاقانه هستید میتوانید به این وبلاگ سربزنید.

Women of Graphic Design

8. Women of Graphic Design

اگر شما بانویی هستید که پا در عرصه صنعت گذاشته و یا به دنبال این هستید که از طراح های خانم حمایت کنید، این وبلاگ مرجع یادگیری، انجمن ها و گفت و گوهای تمامی هنرمندان است.  این وبلاگ به مناسبت مشارکت بانوان  در طراحی گرافیک، منبع الهام بخش پروژه های مربوط به جنسیت و تنوع است.

Smashing Magazine

9. Smashing Magazine

اگر به دنبال کنفرانس ها، کارگاه ها و یا شبکه ارتباطی هستید، این وبلاگ منبع بسیار خوبی برای شماست. مطالعات موردی را بخوانید، نکات مفید را دریافت کنید و دانش خود را با تعداد زیادی راهنمای نحوه کار توسعه دهید. هر پست به شما می گوید که خواندن آن چه مدت زمان می برد، این امر می تواند به برنامه ریزی های شما کمک بسیاری کند.

Creative Overflow

10. Creative Overflow

طراحان خاص، حتما از این وبلاگ استقبال خواهند کرد. در این وبلاگ آخرین منبع های طراحی، آموزش ها و خلاقیت و ایده های نوین را خواهید یافت. اگر به دنبال خلاقیت و کارهای منحصربفرد هستید و نیاز به انگیزه برای شروع پروژه جدید دارید، و یا می خواهید در یک پست وبلاگ مهمان مشارکت کنید، هر آن چیزی را که نیاز دارید در این وبلاگ پیدا خواهید کرد.

در صورتی که برای پروژه های چاپی خود به طراحی تخصصی و حرفه ای نیاز دارید یا برای طراحی خود به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید، خانه چاپ و گرافیک با داشتن تیم تخصصی و حرفه ای طراحی همواره آماده پاسخگویی به تمامی پروژه های طراحی و چاپ شماست. در کلیه ساعات اداری می توانید با ما تماس بگیرید.

منبع: qualitylogoproducts

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

print-products