منو رستوران دو لت

چاپ منو رستوران بروشوری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022 2910 8444 0229  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ فانتزی منو رستوران 2 لت

منو رستوران دو لت

منو رستوران بروشوری دو لت

این نوع از منو جزو ساده ترین منوهای رستورانی خانه چاپ و گرافیک است. این منو رستوران تک برگ و با یک خط تا است و هر عدد از این منو شامل چهار صفحه می شود و می توان در آن چهار بخش متفاوت مانند نوشیدنی سرد، نوشیدنی گرم، دسر و پیش غذا را قرار داد. با یک برگ منو چهار بخش متفاوت طراحی کنید و در هزینه خود صرفه جویی کنید. در صورتی که می خواهید منو شما با دو خط تا به شش بخش مساوی تقسیم شود می توانید از صفحه منو رستوران سه لت و در صورتی که منو تک لت مد نظر شماست از صفحه منو رستوران بروشوری ما بازدید نمایید.

منو رستوران ارزان

این نوع از منو رستوران از ساده ترین و کم هزینه ترین منو های رستورانی محسوب می شود. این منو وقتی از وسط تا می شود می تواند تنها در یک برگ چهار دسته از محصولات شما را معرفی کند و هزینه طراحی و چاپ منوی اضافه کاهش دهد. کافی است ابعاد کاغذ، جنس کاغذ و در صورت تمایل پوشش سلفونی کاغذ را انتخاب کرده تا با بالاترین سرعت منو شما چاپ شده و با کمترین هزینه منویی ساده و جذاب به دست شما برسد.

تنوع در طراحی منو رستوران

برای رستوران ها یا کافه هایی با تنوع پایین محصولات این نوع از منو بصرفه ترین و مناسب ترین منو می باشدو تنها با یک برگه منو چهار بخش مختلف محصولات خود را به نمایش بگذارید و در هزینه طراحی و چاپ صرفه جویی کنید. همچنین می توانید هر منوی دو لت را برای دسته ای خاص از خوراکی های خود در نظر بگیرید به عنوان مثال برای غذا یک منو چهار بخشی شامل غذاهای گرم، غذاهای سرد، پیش غذا و دسر. برای نوشیدنی های خود یک منو دو لت شامل نوشیدنی های سرد و نوشیدنی های گرم در نظر بگیرید. بنا بر سلیقه خودتان بهترین تصمیم را گرفته، طراحی و چاپ کنید.