منو رستوران با صحافی منگنه

چاپ منو رستوران کاتالوگی

صفحات داخلی:
جلد منو:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022 2910 8444 0229  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ منو رستوران صحافی منگنه

صحافی منگنه

این نوع از صحافی علاوه بر قیمت مناسب بسیار کوچک و ظریف است و در طراحی منو هیچ تاثیری نمی گذارد. صحافی منگنه برای برگه های نازک تر و سبک تر بسیار مناسب است. در صورتی که قصد استفاده از برگه های ضخیم و سنگین تری دارید و مایلید منو شما ساختار محکم تری داشته باشد می توانید از منو رستوران کاتالوگی با صحافی فنر دوبل استفاده کنید.

منو رستوران کاتالوگی با صحافی منگنه

در این نوع از منو رستوران می توان برای جلد منو و صفحات داخلی از کاغذها با جنس ها و گرماژ کاملا متفاوتی استفاده کرد. حتی می توان از پوشش های متفاوتی برای جلد و صفحات داخلی استفاده کرد. در این منو ابتدا جلد منو و صفحات آن چاپ می شوند، سپس با منگنه صحافی می شوند. این منو در سه اندازه A4، A5 و A3 تولید می شود. برای ابعاد سفارشی خودتان نیز می توانید با ما تماس بگیرید. جلد منو و برگه ها هر کدام می توانند از انواع کاغذهای تحریر، کتان، گلاسه، کرافت، صدفی و فابریانو با گرماژ های متفاوت تشکیل شوند. با سلفون کردن جلد و صفحات داخلی در انواع مختلف سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی می توانید مقاومت منو رستوران را در برابر رطوبت و پارگی افزایش دهید و به آن جلوه زیباتری ببخشید. در صورتی که هزینه چاپ منو و سرعت چاپ اهمیت ویژه ای برای شما دارد می توانید از صفحه منو رستوران بروشوری ما دیدن فرمایید

چاپ منو لوکس رستوران

منو رستوران خاص

برای طراحی و ساخت منو رستورانی خاص می توانید از کاغذهایی استفاده کنید که برای این کار کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال کاغذهای فابریانو، کتان کاغذهای خاصی هستند که با طراحی مناسب منو می توانند منوی رستورانی شما را منحصر بفرد کنند. استفاده از کاغذ های خاص در کنار پوششی کلاسیک مانند سلفون مات می تواند تبدیل به برگ برنده شما برای طراحی یک منو رستورانی خاص و زیبا شود.

منو رستوران فانتزی

برای اینکه منو رستوران شما فانتزی و جذاب شود می توانید از ترکیب کاغذهای فانتزی مانند کاغذ صدفی و کرافت به همراه پوشش سلفون مخملی استفاده کنید. ترکیب مناسب کاغذ و پوشش سلفونی به همراه رعایت هارمونی ابعاد منو و طراحی آن می تواند تبدیل به منو منحصر بفردی شود که مشتری رستوران یا کافی شاپ شما با دیدن و لمس آن به کیفیت کار شما پی ببرد.