چاپ ست اداری

چاپ دیجیتال ست اداری

چاپ فوری اوراق اداری

چاپ دیجیتال ست اداری چاپی مناسب برای چاپ فوری انواع اوراق اداری با تیراژ پایین است. این نوع چاپ در تیراژ پایین کاملا مقرون بصرفه و ارزان می باشد، ولی با بالا رفتن تیراژ چاپ، چاپ افست مقرون بصرفه تر از چاپ دیجیتال می شود. در صورتی که به تیراژ بالای لیبل نیاز دارید و یا زمان چاپ برایتان اهمیت زیادی ندارد می توانید از صفحه جدید چاپ ست اداری بصورت کامل بازدید نمایید.

چاپ ست اداری

چاپ فوری اوراق اداری

خانه چاپ و گرافیک با در اختیار داشتن انواع کاغذهای ساده، خاص و فانتزی و مجهز بودن به انواع ماشین آلات چاپ دیجیتال و مجموعه از پاکت های آماده متنوع خدمات ویژه ای را در زمینه چاپ دیجیتال اوراق اداری در کوتاه ترین زمان و کیفیتی متفاوت به مشتریان و همکاران ارائه می دهیم. اوراق اداری یا همان ست اداری به مجموعه ای از کاغذهای مورد نیاز اداری مانند پاکت و سربرگ و… می گویند که به شکل دیجیتال و افست در این مجموعه چاپ می گردند. در بخش دیجیتال امکان سفارش سربرگ و پاکت بصورت مجزا و فوری وجود دارد که در صورت نیاز شما در مدت 2 ساعت قابل انجام می باشد. در بخش افست اوراق اداری یک ست کامل بصورت یکجا چاپ و عرضه می گردد که از نظر قیمتی بسیار ارزان و بصرفه می باشد.
برای داشتن اوراق اداری ساده و ارزان می توانید از کاغذ تحریر در گرماژ 80 گرمی و 100 گرمی استفاده کنید و برای چاپ سربرگ متفاوت و جذاب می توانید از کاغذهای فانتزی ما مانند کتان و متالیک صدفی استفاده کنید و اوراق اداری خود را به شکلی خاص و منحصر بفرد داشته باشید.
جهت اطلاع از انواع متد چاپ و کاغذهای متنوع و فانتزی و همچنین دریافت کاتالوگ نمونه ها با ما تماس بگیرید.

print-products