کارت ویزیت لمینت مات ضخیم

چاپ دیجیتال کارت ویزیت 600 گرمی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022  2910  8444  0229  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ کارت ویزیت فوری لمینیت مات
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

گرماژ 600 گرمی

گرماژ یک کارت ویزیت را بر اساس وزن هر متر مربع از آن کارت در نظر می گیرند. بعنوان مثال کارت ویزیت های گلاسه معمولی گرماژ 300 گرمی دارند یعنی وزن هر متر مربع کاغذی که آن کارت ویزیت با آن ساخته می شود 300 گرم است. با این توصیف کارت ویزیت های ضخیم این مجموعه با گرماژ 600 گرمی، وزن و ضخامتی 2 برابر کارت ویزیت های معمولی دارند. متناسب با افزایش 2 برابری جرم و ضخامت این کارت ها استحکام و مقاومت این کارت ها نیز بسیار بیشتر از کارت های معمولی می شود. این ضخامت بالا مناسب افرادی است که خواهان کارت ویزیتی با انعطاف کم، مقاوم، سخت و ماندگار هستند. برای مشاهده کارت ویزیت های لمینت مات معمولی از صفحه کارت ویزیت لمینت مات بازدید نمایید.

انواع لمینت

لمینت مات و لمینت براق انواع مختلفی از پوشش لمینت هستند که وظیفه اصلی آن پوشش دادن چاپ و افزایش مقاومت و ماندگاری آن است. این پوشش ها بافتی پلاستیک گونه داشته و با چسبیدن روی کارت ویزیت آن را ضخیم و مستحکم کرده و از آن در برابر رطوبت و پاره شدن محافظت می کنند. لمینت مات ظاهری شکیل داشته، بازتاب نور کمی دارد و مقاومت بالایی در جذب اثر انگشت ایجاد می کند (لک نمی شود) و برای کارت ویزیت هایی با طراحی رنگ های تیره و کلاسیک بسیار مناسب است. با ورود به صفحه کارت ویزیت لمینت براق ضخیم، تصاویر نمونه کارت های ضخیم چاپ شده با لمینت براق را مشاهده کرده، با لمینت مات مقایسه نمایید و بهترین گزینه را برای چاپ کارت ویزیت خود انتخاب کنید.

کارت ویزیت های ضخیم امکان چاپ ۲ ساعته ویژه ما را ندارند، در صورت نیاز به چاپ ۲ ساعته از سایر کارت ها در صفحه چاپ دیجیتال کارت ویزیت ما دیدن فرمایید.

از مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت و با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است.

print-products