چاپ افست بروشور

چاپ مقرون بصرفه و ارزان در تیراژ بالا


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ تراکت فوری

چاپ افست بروشور و تراکت چاپی مناسب برای چاپ بروشور و تراکت با تیراژ بالا است. این نوع چاپ به دلیل نیاز به آماده سازی زیاد در تیراژ پایین صرفه اقتصادی ندارد ولی در تیراژ بالا هزینه بسیار مناسبی دارد. زمان چاپ افست بسیار کوتاه تر از قبل شده  با اینجال در برخی از تکنیک های چاپی این زمان بسیار طولانی است. در صورتی که چاپ بسیار فوری مد نظر شماست و یا اینکه به تیراژ کمتری نیاز دارید می توانید از صفحه چاپ دیجیتال بروشور تک برگ خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

چاپ بروشور ارزان

چاپ افست در تیراژ بالا چاپی کاملا ارزان محسوب می شود. قیمت چاپ بروشور در تیراژ 1000 عدد و بیشتر از هرنوع چاپ دیجیتالی مناسب تر است اما به دلیل هزینه های آماده سازی برای چاپ تعداد پایین مناسب نیست و تیراژ چاپی آن در بسیاری از موارد از هزار عدد به بالاست. بنابر این جهت تبلیغات وسیع و گسترده از چاپ افست استفاده کنید. تبلیغات خود را در تیراژ وسیع و با قیمت عالی چاپ کرده و برندسازی کنید. کیفیت چاپ افست نیز به دلیل استفاده از رنگ های پنتوم بسیار مناسب است. چاپ افست به دلیل آماده سازی های زیاد قبل از چاپ زمان طولانی تری برای چاپ نیاز دارد و امکان اصلاح و بهبود طرح یا رفع اشکال در آن بسیار دشوار است اما وقتی به طرح مناسبی رسیدید چاپی بسیار ارزان و مناسب برای تیراژهای بالاست. قیمت ارزان، چاپ سریع پس از آماده سازی و کیفت بالا از مزایای چاپ افست بروشور نسبت به چاپ دیجیتال بروشور است. چاپ بروشور ارزان و باکیفیت در خانه چاپ و گرافیک

بروشور تبلیغاتی

بروشور تبلیغاتی یکی از بهترین ابزار ها برای برندسازی و تبلیغات محصولات شماست. به دلیل پایین بودن قیمت چاپ افست بروشور در تیراژ بالا، این نوع چاپ برای چاپ بروشور های تبلیغاتی بسیار مناسب است. بروشور ها وقتی در گرماژ بالا و روکش های سلفونی تولید شوند از ماندگار ترین و مقاوم ترین تولیدات تبلیغاتی برای ارائه به مشتریان شماست. می توانید با فروش هر محصول بروشوری از سایر محصولات خود یا محصولات مرتبط خود را به مشتری ارائه کنید تا مشتری را دوباره به سمت خود جلب کنید. در نمایشگاه ها ارائه بروشور خدمات یا محصولات شما به بازدیدکنندگان از بهترین راه ها برا ی دیده شدن و جلب نظر مشتریان است. یک محصول با کیفیت بدون معرفی شدن دیده نخواهد شد. محصولات خود را با بروشور به آسانی تبلیغ کنید. با چاپ بروشور منحصر بفرد برای تک تک محصولات خود باعث شوید هر محصول به تنهایی وارد رقابت شده و گوی سبقت را در تبلیغات از همکاران و رقبای خود بربایید.

print-products