کارت ویزیت لمینت براق ضخیم

چاپ دیجیتال کارت ویزیت 600 گرمی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022  2910  8444  0229  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ کارت ویزیت فوری لمینیت براق
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

گرماژ ۶۰۰ گرمی

گرماژ یک کارت ویزیت را بر اساس وزن هر متر مربع از آن کارت در نظر می گیرند. بعنوان مثال کارت ویزیت های گلاسه معمولی گرماژ ۳۰۰ گرمی دارند یعنی وزن هر متر مربع کاغذی که آن کارت ویزیت با آن ساخته می شود ۳۰۰ گرم است. با این توصیف کارت ویزیت های ضخیم این مجموعه با گرماژ ۶۰۰ گرمی، وزن و ضخامتی ۲ برابر کارت ویزیت های معمولی دارند. متناسب با افزایش ۲ برابری جرم و ضخامت این کارت ها استحکام و مقاومت این کارت ها نیز بسیار بیشتر از کارت های معمولی می شود. این ضخامت بالا مناسب افرادی است که خواهان کارت ویزیتی با انعطاف کم، مقاوم، سخت و ماندگار هستند. برای مشاهده کارت ویزیت های لمینت براق معمولی از صفحه کارت ویزیت لمینت براق بازدید نمایید.

انواع لمینت

لمینت مات و لمینت براق انواع مختلفی از پوشش لمینت هستند که وظیفه اصلی آن پوشش دادن چاپ و افزایش مقاومت و ماندگاری آن است. این پوشش ها بافتی پلاستیک گونه داشته و با چسبیدن روی کارت ویزیت آن را ضخیم و مستحکم کرده و از آن در برابر رطوبت و پاره شدن محافظت می کنند. پوشش لمینت براق بسیار زیبا بوده، جاذب اثر انگشت و بازتاب نور زیادی دارد و رنگ های شما را زنده تر می کند. این لمینت برای کارت ویزیت هایی با طراحی رنگ های روشن و رنگارنگ بسیار مناسب است. با ورود به صفحه کارت ویزیت لمینت مات ضخیم، تصاویر نمونه کارت های ضخیم چاپ شده با لمینت براق را مشاهده کرده، با لمینت مات مقایسه نمایید و بهترین گزینه را برای چاپ کارت ویزیت خود انتخاب کنید.

کارت ویزیت های ضخیم امکان چاپ ۲ ساعته ویژه ما را ندارند، در صورت نیاز به چاپ ۲ ساعته از سایر کارت ها در صفحه چاپ دیجیتال کارت ویزیت ما دیدن فرمایید.

از مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت و با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است.

print-products